SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ZYWIENIE I WSPOMAGANIE - POMOCE

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41614

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
ja bym odzywke bialkowa pil codziennie

lepiej jednak by bylo abys cos po tym treningu karate zjadl a bialko tuz przed snem

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
A ile masz tych treningow na siłowni w tygodniu?

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 81
do odżywki białkowej po treningu karate dodaj ze 2-3łyżeczki oleju MCT i będzie git:)Kalorii spożywasz tyle, aby wagę utrzymać. Treningi sportów walki są bardziej wyczerpujące niż średniointensywny trening na siłowni. Przed karate bierz pobudzacze spalania tłuszczu (hmb,karnityna,fat burnery,możesz również z 5g BCAA),bo widze,że zalezy Ci na utrzymaniu niskiego poziomu tkanki tłuszczowej.pozdro

vega power

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
btw. zaskakujace ze te kalkulatory do budowania masy proponuja tylko 15% dziennych kalorii z bialka, dla kolesie 80kg daje proponowane jest ok. 115g bialka. nie za malo? jak to uzasadnic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2650 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 66285
Przy sportach silowych to za malo zdecydowanie. Bialko to podstawowy budulec miesni i nie mozna go za malo dostarczac. Ja osobiscie nie schodze ponizej ~200g bialka dziennie.

Tylko głupcy nie mylą sie nigdy - Sokrates.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 44
To ja mam takie pytanie Rano na czczo biore L - kranityne w płynie do tego 3 BCAA mega tabs + l - glutamine + 2Ultra Ripped i po 30 minutach na rowerek . Natomiast godzine przed treningiem biore L - karnityne w płynie 2 Ultra Ripped , 30 minut przed treningiem 5 BCAA mega tabs . po siłce 1 godzina przed wejściem na rowerek % BCAA Mega tabs . po rowerku Białko 100% NATURAL WHEY PROTEIN CONCENTRATE . A przed snem 2 Bcaa Mega tabs olimpu i L - glutamine ? czy wszysko robie ok ? i czy czasem nie za duża BCAA wcinam ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52
.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
https://www.sfd.pl/temat212453/#post1

moze ktos się zainteresuje

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1118
mam pytanie odnosnie posilkow. Trenuje biegi wytrzymalosciowe Przyjmuje bezposrednio po treningu odzywke Gainer (70g), akurat wychodzi to w pore obiadu, pytanie jest takie jaki powinien byc najlepszy odstep od przyjecia odzywki do nastepnego posilku (obiadu)

"Wszystko jest możliwe dla wierzącego"
(Mk. 9,23)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1118
Mam pytanie do Pana Draka odnośnie kofeiny.
Ostatnio wyczytałem że kofeina jest udowodnionym środkiem wspomagającym dla biegaczy długodystansowych. Zalecana dawka przed zawodami to 3-6mg na 1Kg masy ciała przyjęte na 1 godzine przed startem.
Pytanie jest takie:
Czy odnosi sie to do formy płynnej czy do np. tabletek - chodzi mi o czas wchłonięcia kofeiny ( forma płynna szybciej sie wchłania niż tabletki) - także jakie powinny byc czasy wzięcia kofeiny przed startem w formie płynnej i jakie w formie tabletek?

"Wszystko jest możliwe dla wierzącego"
(Mk. 9,23)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

citruline malate+aakg a ECA

Następny temat

laktoza w odżywkach białkowych

WHEY premium