SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ZMA do stałej suplementacji

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 631

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 647 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24355
Mam zamiar wrócić do ZMA, jednak mam problem z wybraniem.

https://sklep.sfd.pl/SFD_NUTRITION_ZMA B6-opis36957.html
Ta oferta jest kusząca tylko martwi mnie ilość Cynku że jest 30 a nie 15 w porcji. Bo ja zażywam już witaminy z Allnutrition i nie wiem czy ilość cynku z diety i suplementacji nie będzie toksyczna. Co myślicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699737
Masz braki ze chcesz włączyć do stałej suplementacji ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 647 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24355
Nie badałem, bardziej nastawiałem się na właściwości regeneracyjne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
pamietaj w 100% nigdy Ci się mienrały i witaminy nie przyswoją
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Na pewno nie w stałej suplementacji. Kilka razy w roku jak najbardziej, ale nie cały rok.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 106 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 572
Myckol57
Nie badałem, bardziej nastawiałem się na właściwości regeneracyjne.


Tak na prawdę nie odczujesz tej różnicy czy 15 czy 30 mg cynku, i tak jak pisał Domer nastaw się bardziej na okresową suplementację a nie całoroczną.

Co do produktów to próbowałem to które wrzuciłeś w linku, i w porównaniu do ZMAX od AN nie ma większej różnicy, jedynie taka że od SFD masz piguły które się strasznie ciężko łyka a od AN masz kapsy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12077 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234792
nie badzcie miekkie fajki%) jak nie mozecie przelknac takich malych tabsow, to znak, ze jeszcze nie jestescie gotowi na suplementacje%)
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 106 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 572
TomQ-MAG
nie badzcie miekkie fajki%) jak nie mozecie przelknac takich malych tabsow, to znak, ze jeszcze nie jestescie gotowi na suplementacje%)


Kurła ja ją na 2 dzielę, a i tak czasem staje w gardle

Taką samą sytuację miałem ze starym Animal Pakiem, tam to dopiero były końskie piguły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12077 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234792
dlatego ja glownie biore kapsy jak wybieram suplementacja
tez nie przepadam za wersjami w tabsach suplemwntow

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalacz

Następny temat

Spalacz tłuszczu bez aerobów

WHEY premium