SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ZESTAW ODŻYWEK DLA POCZĄTKUJĄCEGO - DO SPRAWDZENIA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8726

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 295
no wlasnie nie mam mozliwosci czasami zjesc wszystkich posilkow w mojej diecie, dlatego chce zakupic bialko i gainera. a moge caly ten zestaw zastosowac sobie np. w maju po dobrych treningach i diecie?
- universal creatine powder (500g)
- pvl mutant mass (2270g)
- uns cfm protein 80 (900g)
- trec multi pack 36 (60kaps)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 707 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10105
Nie bedzie z Ciebie koks do wakacji!! TU potrzeba czasu a nie dwa miesiace.

"Życie to szkoła a ja w niej uczyć się muszę, tu każdy błąd to porażka a ja muszę być prymusem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 295
nie jestem sezonowcem jesli o to ci chodzi ;] na silke chodze juz z rok ogolnie, ale przez ostatnie 6 miesiecy chodze systematycznie, stosujac diete. z racji tego ze nie mam zbyt duzych mozliwosci potrzebuje gainera i bialko, a kreatyne chce brac, bo chce wiekszej masy i sily. o co ci chodzi?;o chce sobie dac 2 miesiace jeszcze zeby poczekac na kreatyne, bo duzo osob mi mowi zeby na kreatyne jeszcze troszke zaczekac -.-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 220 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4667
możesz brać już jak chcesz
a braki uzupełniaj gainerem i białkiem.

Życie zaczyna się po 40-tce .. w bicepsie ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 164 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2099
Dobra dieta + gainer i białko to co masz i luzik, masa musi iść. Co do kreatyny bierz spokojnie za 2- 3 miesiące, skoro mówisz, że na poważnie ćwiczysz 6 miechów. Ja sam pierwszy raz kretkę brałem po 9 miesiącach ćwiczeń na poważnie i efekty ładne ;] ( tydzień temu skończyłem cykl)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 295
a czy z kreatyna trzeba cos dodatkowego brac? jak na razie to chcialbym zobaczyc jakie beda efekty po tym bialku i gainerze, z biegiem czasu bede mial mozliwosc spozywania wiekszej ilosci bialka i weglowodanow wiec moze odzywki odloze na bok, ale nie wiem. jak zaczne brac to bialko i gainera to bede mial jakies male spadki jak przestane brac?

Zmieniony przez - grzesiek47 w dniu 2010-04-02 00:11:40

Zmieniony przez - grzesiek47 w dniu 2010-04-02 00:12:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 295
jeszcze jedno (tak na przyszlosc): ktora kreatyna bedzie lepsza?
- Dymatize Xpand
- Universal Creatine Powder
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 707 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10105
xpand to stack a uniwersal to mono

"Życie to szkoła a ja w niej uczyć się muszę, tu każdy błąd to porażka a ja muszę być prymusem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 740 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17248
grzesiu .. z taką wiedzą to nie kupuj sobie nic, witaminy ewentualnie . poczytaj posty podstawowe o odżywianiu, po wakacjach poczytaj o podstawowej suplementacji i jej zadaniach - tak będzie lepiej dla Ciebie .

to nie szkło jest ostre, to ludzka wyobraźnia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 295
no wlasnie wiem ze to stack i na pierwszy cykl lepsze jest mono, juz sie duzo naczytalem, uwierzcie mi. ale tez czytalem ostatnio w dziale dieta (na innym forum) ze przy diecie na mase potrzebna jest wlasnie jakas odzywka (gainer) i kreatyna, no i tam wypisali same stacki, nie wiem czemu -.- pzdr.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak to brac : )?

Następny temat

Rzezba

WHEY premium