SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ZDROWIE, ESTETYKA, SIŁA SPRAWNOŚĆ

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11728

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1593 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31243
zgadza się)daje teraz węgle okołotreningowo.Ronie trenuje 5-6 razy tyg węgle jem ok 150 w DT i 100 w DNT Wliczając w to warzywa.Myslisz ze warto robić raz w tyg taki reefed day tzn kaloryke trzymać podobnie tylko uciąć tłuszcze ibiałko trochę a podbić węgle??myślałem aby robć coś takiego w niedziele przy 2000kcal ---140b 250ww 60t byłoby ok/?

...Ale w końcu czym jest ból? Tylko reakcją neuronów. Chemicznym fenomenem, który zachodzi w naszym mózgu... doznaniem, iluzją...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1593 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31243
8.06 REDUKCJA/ REKOMPOZYCJA DZIEŃ 68

Siema

Dziś cardio+intrewał
10 min biegania
5 interwałów 300m spokojnie---300m szybko
10 min biegania
trening brzucha na parku do SW,ROZCIĄGANIE

MISKA dziś bez węgli do 16bieganie ok 19-20

od paru dni pobolewa mnie brzuch chyba mała ilość kcal


...Ale w końcu czym jest ból? Tylko reakcją neuronów. Chemicznym fenomenem, który zachodzi w naszym mózgu... doznaniem, iluzją...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
vade
zgadza się)daje teraz węgle okołotreningowo.Ronie trenuje 5-6 razy tyg węgle jem ok 150 w DT i 100 w DNT Wliczając w to warzywa.Myslisz ze warto robić raz w tyg taki reefed day tzn kaloryke trzymać podobnie tylko uciąć tłuszcze ibiałko trochę a podbić węgle??myślałem aby robć coś takiego w niedziele przy 2000kcal ---140b 250ww 60t byłoby ok/?


Jesli masz widoczną krate to raz w tygodniu możesz sobie zrobić cheat day i zjeśc na co masz ochotę nie martwiąc się o bilans. To Ci nawet pomoże w redukcji

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1593 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31243
oj do kraty jeszcze brakuj.e,, wogołe zauważyłęm spory poblem od jakiś 2 tyg jak przeszedłem na maksymalnego low carba tj 150 ww(z wazywami) w DT i 100ww w DNT(dni z aero i bez trenu)waga stanęła Qa sylwetka zamaist się wysotrzyć jakby się pogorszyła...wogóle widze po psobir jakiś spadek mocy przy bieganu szybciej łapie zadyszke...wtf?

...Ale w końcu czym jest ból? Tylko reakcją neuronów. Chemicznym fenomenem, który zachodzi w naszym mózgu... doznaniem, iluzją...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1593 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31243
09.06 REDUKCJA/ REKOMPOZYCJA DZIEŃ 69

FBW 5 X 5


FRONTY
20KG X 12
40KG X 5
50KG X 5
55KG X 5
60KG X 5
65KG X 3
45KG X 10

PODCIAGANIE NA DRĄŻKU PODCHWYT
CC+20KG X 5
CC + 16KG X 3
CC+10KG X 5
cc x 5kg x 5
ŚCIĄGANIE DRĄŻKA 2 X 15

WYCISKANIE SZTANGI PŁASKA
60KG X 5
70KG X 5
80KG X 5
85KG X 5
93KG X 5
60KG X 5

WYCISKANIE SZTANGI ZZA KARKU NA SUWNICY
40KG X 10
50KG X 10
55KG X 8
55KG X 8

UGINANIE Z HANTLAMI 4 X 12
POMPKI DIAMENTOWE 4 X 12

INTERWAŁY NA ROWERZE 5 X 30S WOLNO---30S MAX
ROZCIĄGNAIE

MISKA 100% TRZYMANA




trening CIĘŻAROWO OK SIADY JAKAŚ BLOKADA ZA TO WYCISKANIE NA PLUS PODCIĄGANIE RÓWNIEŻ.
WE FRONTACH SKUPIŁEM SIĘ NA TECHNICE MAKSYMALNIE ALE POBOLEWAŁY KOLANA PO WCZORAJSZYM CARDIO BIEGOWYM


Gorzej z samopoczuciem...niestety IMO sylwetka wyglada słabiej samopoczucie też kiepski jem 100-150 ww to strasznie mało przy mojej aktywnosci. Dotego dochodzą jakieś problemy z bólami brzucha od duzej ilosći warzywa.
Ostatnie 2 tyg gdzie te węgle są tak nisko i aktywność spora a na wadzę dziś bez zmian obwody raczej też..
myśle ze organizm już dawno przestawił się na palenie tłuszczy.. nie wiem juz sam.
Chyba czas wrócić do węgli tzn do jakiś rozsądnych ilosći bo niestety na tłuszczach ani na masie ani na redu efektów nie widzę

...Ale w końcu czym jest ból? Tylko reakcją neuronów. Chemicznym fenomenem, który zachodzi w naszym mózgu... doznaniem, iluzją...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Możliwe, że już zwolniłeś metabolizm i spadł testosteron/inne hormony anaboliczne a kortyzol wzrósł. Nie masz spadku libido ?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1593 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31243
właśnie nie)codziennnie takie cardio leci)) kurde sam nie wiem moze warto podbić w dni siłowe i crossfit te ww do 200 chociaż a w dni z cardio bez siłi trzymać trochę nizej ok 150gr. tego białko trochę sporo jest rzeczywiscie. Myślę żeby wskoczyć na takie makrosy DNI SIŁOWE (2 X FBW , 2 X CF)
200 ww ---160b---70t czyli ok2100kcal

DNI POZOSTAŁE (2 X CARDIO 1 X OFF)
150ww--160b----90t ---- ok2000kcla
raz na 7-9 dni reefed day czyli w dni siłowe 300ww--150b--- 60t

...Ale w końcu czym jest ból? Tylko reakcją neuronów. Chemicznym fenomenem, który zachodzi w naszym mózgu... doznaniem, iluzją...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1593 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31243
co oo tym myślisz??kurde widze po sb ze sylwetka słabiej, kondycja słabiej ,skóra sucha oczy suche problemy z koncentracją...

...Ale w końcu czym jest ból? Tylko reakcją neuronów. Chemicznym fenomenem, który zachodzi w naszym mózgu... doznaniem, iluzją...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1593 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31243
miska na dziś


...Ale w końcu czym jest ból? Tylko reakcją neuronów. Chemicznym fenomenem, który zachodzi w naszym mózgu... doznaniem, iluzją...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
vade
właśnie nie)codziennnie takie cardio leci)) kurde sam nie wiem moze warto podbić w dni siłowe i crossfit te ww do 200 chociaż a w dni z cardio bez siłi trzymać trochę nizej ok 150gr. tego białko trochę sporo jest rzeczywiscie. Myślę żeby wskoczyć na takie makrosy DNI SIŁOWE (2 X FBW , 2 X CF)
200 ww ---160b---70t czyli ok2100kcal

DNI POZOSTAŁE (2 X CARDIO 1 X OFF)
150ww--160b----90t ---- ok2000kcla
raz na 7-9 dni reefed day czyli w dni siłowe 300ww--150b--- 60t



A powiedz jak długo redukujesz i ile poleciało kg/cm z pasa ?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

fsl - Dziennik Treningowy

Następny temat

Obuwie w crossficie.

WHEY premium