SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Złamany na duchu i wgnieciony w ziemie

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9894

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1670
Maolat122 widac zycia nie znasz... :P
Stef-x znam, ogólnie opisałem co myślę, wiem ze osiłki tez umieją się bić itp. Ale po przegranej walce nie można tracić ducha walki i twierdzić ze trenowanie SW nie ma sensu.

"Jak chcesz, znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz, znajdziesz powód"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 691 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8789
Krav maga i wszystko jasne :D

noi co z tego ze poszedl sie bujac? :>

Ty jakbys obil dwa razy wiekszego do siebie to bys plakal? :O
bys sie zapewne bujal jeszcze abrdziej niz on :P

Maolat wiec jelzei znasz to nie pisz ze SW zapewni (MOZE kiedys ale i to nie jest pewne) bezpiecznestwo
wieksozsc ludzi (wzlascza poczatkujacych) ktorzy nie dostana lomotu to sa przekonani o swojej niezniszczlanosci niczym swtiwen segal

ja wyznaje zasade "kto raz porzadnie wpierd*l nie dostanie ten nigdy sie wszystkieog nie nauczy" :D

Zmieniony przez - Stef-x w dniu 2011-01-19 18:48:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1636 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58446
Ale pocieszaj się ze on nie bedzie mógł grać w siedmiu krasnoludkach




Porażke obróć w sukces,zacznij myśleć tak,żeby ta sytuacja była dla Ciebie motywacją do dalszej pracy nad sobą.

Chyba że jesteś gościem który wylewał poty 5 razy w tygodniu od dwóch miesięcy po czym stwierdził że jest już mistrzem i idąc za słowami klasyka 'rozyebałby teraz każdego'

'5 serii to zdecydowanie za dużo. Chyba, że na dopingu jedziesz.'

WE LOVE YOU !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1670
Stef-x podobnie myślę z tym wpierd&lem :D no może trochę źle to sformowałem SW nie zapewni wielkiej ochrony ale pomoże po pewnym czasie :)

"Jak chcesz, znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz, znajdziesz powód"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 372 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1380
Kurcze wiesz jak trudno dostać do twarzy takiemu wielkiemu ?.O obaleni też myślałem no ale przecież to kawał chłopa jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Jakim trzeba być prymitywem żeby ćwiczyć bicie rękami do realnej walki.
Największy idiota wie, że do tego służy broń, ale nie, nadal znajdzie się banda geniuszy, którzy ćwiczą by walczyć na ulicach. Facepalm.

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 372 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1380
Zawsze przyjdą do jakiegoś działu ludzie którzy anonimowo twierdzą że są zaje*iści .Jesteś człowiekiem z tego co wiem który chyba nic nie robi bo ciągle siedzi na tym forum i się lansują.Myślisz że ja będę z pałką chodził po mieście.Jeżeli już coś trenuje to nie tylko dla siebie ale też po to żeby się obronić bo po co trenować SW tylko dla celów ringowych .A ty zamiast się tak gloryfikować ,pokazał byś co potrafisz bo jeśli jesteś tak dobry jak tu pokazujesz na tym forum to powinieneś w UFC występować.I odpuść sobie te twoje głupie odzywki typu Facepleam.Nie wiem kto ci dał ten "zielony napis" ale powinieneś jeżeli masz honor to zrzekną byś się tego

Zmieniony przez - xxxxxx6 w dniu 2011-01-19 19:26:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 206 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4437
Hahaha ale się uśmiałem...no ale do rzeczy nie lepiej buta w jaja sprzedać przecież to ulica a nie ring.A z tymi obaleniami to może siły ma ale technika przeważa nad siłą (z mojego doświadczenia).

Z dnia na dzień coraz lepiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 793 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23741
Człowieku weź się w garść jeszcze takiego nie było co by zawsze wygrywał.
Można być nawet „Mr. Perfect” Ernesto Hoost i walkę przegrać jak ktoś dysponuje taką przewagą warunków fizycznych jak w przypadku Twojej nieszczęsnej bójki.
Przyszedł wielki Bob Sapp i nawet taki champion jak Hoost przegrał walkę, a pisze o tym bo walka była rodem z ulicy.
Ze swojej strony mogę doradzić jedno, nie załamuj się, trenuj, jak najwięcej sparingów z ludźmi o różnych warunkach fizycznych optymalnie takimi których nie znasz, bo to jest najbardziej zbliżone do walki.
Głowa do góry i powodzenia pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 691 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8789
po "Kurcze wiesz jak trudno dostać do twarzy takiemu wielkiemu ?.O obaleni też myślałem no ale przecież to kawał chłopa jest" chcilem napisac: "przestań pisac bo tylko sie pogrążasz/osmieszasz"

no coz nie napisalem to po Twoim ostatnim juz niestety ale musze :(

wyciangij z tego lekcje
zeby byc dobrym na ulicy trzeba miec sporo masy/stazu SW/psychy psychopaty/itd... a i to nie gwarantuje sukcesu
poza tym patrzac na Twoje wymairy nie trzeba byc wielkim zeby zniwelowac Twoje umiejetnosci juz przy mnie moglbys miec problemy (a ja niestety malutki jestem :C ) pomijam juz moja znajomosc SW...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uppercut - co z zębami?

Następny temat

kung fu (wu shu) - style tradycyjne, zmodernizowane i sportowe

WHEY premium