SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Złamany na duchu i wgnieciony w ziemie

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9903

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21651
Przesadzasz z Kliczkami Maćko...

Od 6:40


Nagle Kliczko dostał boksera niezłęgo o niezłych warunkach i były problemy !



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1932 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9742
ale szybkość go spaliła: szybkość hollyfielda również:)
ale zgadzam się,że warunki to duży atut,nie powiesz mi jednak,że większy od szybkości.na walkę składa się za dużo elementów: warunki, szybkość, technika, timing, taktyka, psychika, wola walki- wygrywa ten który ma więcej atutów po swojej stronie.

Jak ktoś ma pecha to i w d*pie palec złamie:)
Robert Górski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Jakiej bez reguł? O Co Ci chodzi? O walkę w kontekście sportowym tylko bez reguł na ulicy?

Taką, że możesz mu nawet odgryźć rękę, ale nie przywalisz siekierą.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1932 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9742
chodziło mi oczywiście o wałueva:) aha i dyspozycja dnia jeszcze.

Jak ktoś ma pecha to i w d*pie palec złamie:)
Robert Górski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 240
hahaha co za temat :) hahaha :)idac tego typu mysleniem jestes niedorosły a jak jestes dorosły to przez takie zachowanie mozna wpedzic sie do grobu ... trenujesz 2 lata tajski boks i sie boisz :) jak niewiesz co zrobic złap na siłowni krazek 2,5 kg i jak bedzie cos do ciebie mówił za******* mu w głowe tym a pozniej na nim usiadz i go zabij nie zakladaj mu dzwigni daj spokuj z kopaniem go lej po ryju az padnie jak sie boisz wejdz w dzial doping i poczytaj o sterydach zazywanych przed walka dla zwiekrzenia agresji :)... pozniej dobrze byloby zmienic silownie :)

MASA=>REDUKCJA=>MASA=>REDUKCJA - tak do usranej śmierci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21651
ale zgadzam się,że warunki to duży atut,nie powiesz mi jednak,że większy od szybkości.na walkę składa się za dużo elementów: warunki, szybkość, technika, timing, taktyka, psychika, wola walki- wygrywa ten który ma więcej atutów po swojej stronie.


Oczywiście,że większy,to warunki...Powolny jak keczup Foreman niszczy szybkiego Fraziera...








Foreman ma niewygodny styl,ale jest dostosowany warunkami...Jak to mozliwe,że powolny jak keczup Foreman nokautuje szybkiego Fraziera...Obaj są porównywalni poziomem...


Gdyby George miał o 20 cm krótsze ręce i 10 cm nizszy był...Mógłby nie dać sobie rady







Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2011-01-20 15:45:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1932 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9742
wg mnie kwestia timingu i celności.

Jak ktoś ma pecha to i w d*pie palec złamie:)
Robert Górski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Puar, już to napisałeś i ja napisałem. O co chodzi z tą honorową walką? Jak ktoś chce się z kimś bić bez reguł i znajdzie sobie kogoś, ustawią się i będą się bić to nadal będzie walka sportowa.

Ale poważni, cywilizowani ludzie nie biją się na pieści inaczej niż hobbystycznie lub sportowo.

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21651
Maćko nie...


Warunków...Foreman ma gorszy timing niż Frazier !Jego ciosy są bite za ucho pod ucho...Na plecy,barki...


Styl walki i warunki dały pogrom...Noi poziom Foreman jest zbliżony do Fraziera...

Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2011-01-20 15:51:42

Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2011-01-20 15:52:27

Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2011-01-20 15:52:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Puar, już to napisałeś i ja napisałem. O co chodzi z tą honorową walką? Jak ktoś chce się z kimś bić bez reguł i znajdzie sobie kogoś, ustawią się i będą się bić to nadal będzie walka sportowa.

Sportowa jest nawet wtedy, gdy możemy np. atakować oczy?

Ale poważni, cywilizowani ludzie nie biją się na pieści inaczej niż hobbystycznie lub sportowo.

A jak ktoś takiego kogoś zaatakuje to co, nie będzie się bronił, bo tylko prymitywy tak robią?

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uppercut - co z zębami?

Następny temat

kung fu (wu shu) - style tradycyjne, zmodernizowane i sportowe

WHEY premium