SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Youtubowy pseudoekspert

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 29417

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no i bardzo dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
a prawda jest taka, że zapewne 90% małolat uważa go za... dobrze zbudowanego. Wśród młodzieży od jakiegoś czasu zaczyna panować nowy ideał mężczyzny: 190 cm wzrostu, 60 kg wagi, "kaloryferek na brzuszku", blond włosy na żelu. Skoro taki jest ideał, to młodzież do niego dąży, a to, że 50 kg ich przygniecie, że mają anorektyczne łapki, to im zwisa. Żeby czasem jakiś paker się nie zdziwił jak mu panienka doprawi rogi z takim lalusiem

Nom, znam z autopsji. Dla przeciętnego leszcza jak masz w łapie ponad 35cm to jesteś miszcz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3123
Następca Luntka !

Do administracji:
Proponuję założenie nowego działu specjalnie dla naszego indywidualnego trenera z Ju Tuba oraz nowy plecak z hantlą. Wielu forumowiczów napewno zrobi efekty patrząc jak trenują najlepsi.

Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 218 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5666
Ciekawe czy w Gold's Gym mają kocyki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 622 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7218
barnabas26 - Zdaje sobie sprawe ze mieszkam na wsi ale mysle ze nie jestem az taki zacofany. U mnie takiego "ideału" mezczyny jeszcze nie ma i mam nadzieje ze nie bedzie.
Dobre bedzie jak chlopak sie w****i i nagra nowy filmik w ktorym opowie jak to uzytkownicy sfd zazdroscili mu postury i go w zamian zbluzgali. A jeszcze lepsze bedzie jak sobie cos zrobi .

"Głupi jest ten który myśli ze jest mądry"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 761 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10642
omg chyba mu jakieś "pozdrowienia" napiszę na YT

kurczak, ryż i kreatyna zrobią z Ciebie skurvvysyna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
prze kocur z niego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2484 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23923
O kurde bloka mi postawił, a chciałem mu dać suba

Im trudniej
Tym łatwiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 761 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10642
mnie też zablokował
internetowy gangster

kurczak, ryż i kreatyna zrobią z Ciebie skurvvysyna

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zmiana stylu zycia

Następny temat

Co myślicie o takim czymś?:)

WHEY premium