SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Yiampu, początkująca, z zamiarem wzięcia się za siebie.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8613

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Masło roślinne? Nie ma chyba nic gorszego od utwardzanych tłuszczów roślinnych. Czyść michę bo nadal nie jest najpiękniej - kasza manna, fromage, wędliny, dużo nabiału.
Planuj miski z wyprzedzeniem, mniejsza pokusa Masz jakiś rozkład? Bo nie widać go po miskach.

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1639
Kasza manna jest w małych ilościach, dosłownie w śladowych, jako zagęszczacz do zupy, czy jakiegoś sosu.
Masło to był pyszny duet, ale nie mogę nic podobnego znaleźć w zestawieniu, to dałam jakiekolwiek.
Nabiału bardzo niedużo w porównaniu z tym, co było. Przekonałam się do sera żółtego, bo długo go nie jadłam, tego też nie można?
serek fromage to twój smak piątnicy, ale też nic nie znalazłam odpowiadającego w zaproponowanym zesawieniu... Czuję się głupia i jestem zła, pomocy
Planować z wyprzedzeniem nie bardzo mogę, ze względu na to, że to co jest dziś w lodówce, jutro może zniknąć.
Pokus w sumie nie mam, tylko dzisiaj mi odbiło, może po wczorajszym głodowaniu z powodu braku czasu

Zmieniony przez - Yiampu w dniu 2013-08-15 23:19:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ja czytam cały temat hasarapasa dużo można się nauczyć i tam jest wesoło:) nie jesteś głupia tylko zagubiona ale ja póki co też. Idź jutro do sklepu kup ze 2 kilo mięcha (starczy na 3 dni;) i będzie dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1639
Pójdę, jeżeli bozia da wypłatę, a bozia może mieć obsówę, bo święto dzisiaj >,<
Dzięki Kwoko droga, też poczytam :)


Zmieniony przez - Yiampu w dniu 2013-08-15 23:26:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
da i głowa do góry bez załamek mi tu!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Na wszystko masz wytłumaczenie zamiast się tłumaczyć zmieniaj co możesz. Nabiału może i nie dużo w porównaniu do tego co było a to nie znaczy, ze nadal nie jest za dużo i akurat nie o żółtym serze mówiłam. Ten twój smak to też "fromge" więc nic to nie zmienia. Masło to samo - roślinne tłuszcze utwardzone a jak się nazywają czy z czym połączone to już różnicy nie robi. Zwykłego masła w sklepie nie masz, takiego z mleka? Sos możesz zagęścić zmielonymi płatkami owsianymi albo... nie jeść sosów
Jak masz ograniczone środki to lepszym wyborem były by serca czy wątroba.

Wiecie co ja nie rozumiem z jednej strony płacz jest jak nikt nie zagląda a jak zagląda i pokazuje co poprawić to tez płacz. Bierz się w garść dieta to 70% sukcesu więc do roboty a nie płakać. Twardkim trzeba być

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1639
Czyli trafnie pozamieniałam nazwy. Chociaż w tym jestem dobra :D
Nie szukam wymówek i nie ma płaczu, jestem na siebie zła w związku z pewnymi ograniczeniami na które za bardzo wpływu nie mam.
Ale czyszczenia ciąg dalszy nastąpi.
Dziękuję za wsparcie i kopa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
Wspieram też, szczególnie, że początki są trudne. Ale jak mi Arphiel u mnie napisała "a co to za problem nie jeść produktów mącznych póki nie będę miała produktów bezglutenowych" to też najpierw obrona, zupełnie jakby to był atak :) a jak chwilę o tym pomyślałam, to zaraz się ogarnęłam i wyczyściłam michę. Faktycznie wymyślamy sobie problemy, bo przyzwyczajenie, bo jest w lodówce, ale jak tak spiąć poślady to zaraz tych problemów nie będzie, czego życzę z całego serca :) A Arphiel będę wdzięczna za to jedno zdanie do końca redukcji i jeszcze dłużej :) Na wszystko mam teraz ripostę "a co to za problem".

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1639
Są trudne , ale nie poddam się, nie ma mowy. Skoro powiedziałam "a", powiem "b". Dziękuję, że jesteście :)
A teraz pora ruszyć dupsko i śpieszyć rowerem na siłownię! Życzcie mi powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
powodzenia:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakie buty na siłownię

Następny temat

PROSZE O POMOC W DIECIE NA REDUKCJE !!!

WHEY premium