Masło roślinne? Nie ma chyba nic gorszego od utwardzanych tłuszczów roślinnych. Czyść michę bo nadal nie jest najpiękniej - kasza manna, fromage, wędliny, dużo nabiału.
Planuj miski z wyprzedzeniem, mniejsza pokusa
Masz jakiś rozkład? Bo nie widać go po miskach.
Planuj miski z wyprzedzeniem, mniejsza pokusa
Masz jakiś rozkład? Bo nie widać go po miskach."pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html
zamiast się tłumaczyć zmieniaj co możesz. Nabiału może i nie dużo w porównaniu do tego co było a to nie znaczy, ze nadal nie jest za dużo i akurat nie o żółtym serze mówiłam. Ten twój smak to też "fromge" więc nic to nie zmienia. Masło to samo - roślinne tłuszcze utwardzone a jak się nazywają czy z czym połączone to już różnicy nie robi. Zwykłego masła w sklepie nie masz, takiego z mleka? Sos możesz zagęścić zmielonymi płatkami owsianymi albo... nie jeść sosów 