SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Xpand + mono jak??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3000

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
mega mass - to odzywka, która ma za zadanie UZUPEŁNIAĆ dietę ,a nie ją ZASTĘPOWAĆ

opuszczasz najwazniejszy posiłek dnia treningowego (podobnie ważnego jak śniadanie) na rzecz wypicia odżywki - to Twój błąd; żaden gainer nawet najlepszy nie zastąpi odpowiedniego posiłku potreningowego np. 100-200g kurczaka + ok.150g ryżu z surówkami

Więc to Twoja sprawa, dla mnie optymalnym połączeniem byłoby dlatego wypicie ok.50-70g gainera z 5-6g monohydratu po treningu, a po 60-70min zjedzenie takowego posiłku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 475 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9101
Czyli tak :

dzien Treningowy:
rano na czczo porcja XP (15.5g)( czyli jedna miarka ? ) , przed treningiem ok.30min porcja XP ( czyli jedna miarka ?) i po treningu 5-6g mono

dzien Nietreningowy:
rano na czczo porcja XP ( jedna miarka ?), w porze treningu 5-6g mono
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
jedna miarka to 15.5g , reszta tak jak napisalem czyli ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 475 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9101
Zdecydowanie wiem do czego słuzy mega mass służy do uzupełniania diety, którą posiadam. Niewiele trzeba pomyśleć zeby zauważyć ze jedzenie potreningowego posiłku po odrzywce mija sie zupełnie z celem !!! mam nadzieje ze z wiadomych przyczyn, a odczekanie godziny to troszeczke zamało. Pomijając juz fakt ze niektórzy nie mają możliwosci zjedzenia kurczaka + ryż itp. i w tym przypadku stosuje massa. Kwestia picia kreatyny wraz z gainerem czyli z mlekiem odpada w 100%, chyba ze komuś zalezy na mniejszym jej działaniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
nie bulwersuj sie tylko

ja piję wszystko z wodą, nie z mlekiem wiec wtedy sprawa wygląda inaczej
nie wątpię ,ze wiesz do czego słuzy mega mess - w koncu sama nazwa dużo mówi rób jak chcesz nie o tym był temat - dawkowanie masz rozpisane

btw. jezeli faktycznie masz zjesc po treningu frytki albo inny sh.it to juz lepiej pic gainera

ps. "ze jedzenie potreningowego posiłku po odrzywce mija sie zupełnie z celem" zalezy ile tej odzywki bierzesz, ja np. robie porcje ok.50-80g więc wtedy nie widzę, zadnego problemu zeby po 30min od wypicia gainra zjesc posilek...jak Ty widzisz, to chetnie wysłucham co robię nie tak

Zmieniony przez - banan14_88 w dniu 2005-10-20 15:38:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2903
nic nie przeszkadza aby gainer zastepowal posilek mozna go wzucic na stale do diety przeciwskazan nie widze.... peewnie ze lepiej oszamac normalnie ale jak sytuacja zmusza....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
nic nie pisalem - ze to jest złe aby zastępować posilek gainerem

czytajcie ze zrozumieniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 475 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9101
Nie bulwersuje się.:)

Ja widze to tak, pomijając fakt że nie mam możliwosci zjedzenia czegoś wartościowego po treningu wg. mnie jest tak wszystko zalezy od diety ( na co ona jest itp ) ile węgli, białek tłusczy itp z tego liczysz kalorie i od gainera co on w sobie ma, bo jeśli pijesz 50-80 gram odrzywki to przypuśćmy zawierała ona będzie około 15 gram białka, 45 węgli i 0,5 tłuszczu + to co ma ewentualne mleko, jeśli woda proporcje zostają. I teraz jedząc np. pierś z kurczaka + ryż dostarczasz ileś białka, węgli i tłuszczów jeśli przekroczysz 30 gram białka to co zjesz ponad będzie zmarnowane. Chodzi mi o to ze nie jesteś wstanie idealnie obliczyć tego co spożyjesz zawsze bedzie cos ponad a po co?? nie można odczekać?? ja to tak widze. Co TY na to?

Ps bardzo dziękuje za rozpiske:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
nie jestem i nie będę zawodowcem
wiec nie bawię się w dokładne "wyliczanki" ile B-T-W jem w kazdym posilku w ciagu dnia itd. Wszystko jest jakby szacunkowo przez mnie wyliczane.
Więc i gainera/białko łykam w zaleznosci od braków - najczescie u mnie wygląda to tak ,ze łykam 3 porcje dziennie w dzien TR. i 2 porcje dziennie w dzien NT (chodzi mi o gainera) , białka zazwyczaj 3 porcje dziennie ok.30-40g Więc poprostu w związku z zapotrzebowaniem na węgle po treningu wypijam gainera - jak wracam do domu czyli ok.30-35min po treningu; wracam zanim przygotuje jedzenie minie trochę czasu i wtedy jem posilek potreningowy Nie patrze sie na to czy łącznie przekroczyłem 30 ,40 , czy 45g białka
Po sobie widzę,ze efekty są więc poprostu tak mogę polecać (z własnego doswiadczenia) Ty bierz jak Tobie odpowiada.
pozdrawiam i spadam na trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 475 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9101
Rozumiem ze nie jesteś zawodowcem, ale chodzi o to zebyś troche odczekał. Powiedz mi z ciekawości jak wygląda Twoja dieta jeśli chodzi o węglowodany, białka i tłuszcze?? i ile kalorii napisz odrazu. Pozdrawiam Udanego treningu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ultimate

Następny temat

Kreatyna - bez ograniczeń $

WHEY premium