SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Xp,creatinene i Kre-Alkalyn mega caps, zma,ostrowia, gainer,beta-karoten

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1623

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1100 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14043
Witam
Mam do wykorzystania takie o to suple :
-Xpand nitric oxide reactor ok 300g (resztka z 925g)
- creatine monohydrate mega caps 1250mg/caps ok 120 kaps do wykorzystania
- Kre-Alkalyn mega caps 1250mg/caps ok 70 kaps do wykorzystania
- Zma apteczne zinacas forte i filomag b6 /stala suplementacja
- beta karoten 6mg w jednej caps /stala suplementacja
uzupelnienie diety
- ostrowia serwatka 7,5kg
- gainer 2 vitalmax 2,25kg

Prosiłbym o korekte mojej rozpiski suplementacji ,która prezentuje sie w ten sposób :

-rano na czczo: 4caps creatine monohydrate mega caps 1250mg
- 30min po w/w suplementacji 3 łyżki duże ostrowi z dwa duzymi łużkami gainera vitalmaxa mieszane z woda
- przed siłką 1h30min 3 łyżki duże ostrowi z 2 duzymi łużkami gainera vitalmaxa mieszane z woda
- 15min przed siłką Xpand 1 miarka 18,5g
- po siłowni 3 łyżki duze witalmaxa z 1 duza łyzka ostrowi mieszane z woda
- po ok 30min 3 łyżki duże ostrowi z 1 duzą łużka gainera vitalmaxa mieszane z woda
- na noc 3-4 łyżki duze ostrowi (z oliwa oliwek ok 5g)
[ ewentulanie 125g chudy serek z oliwa z oliwek]
- po w/w suplementacji ok 45min 1tabl zinacas forte 4 tabl filomag b6 1tab beta karoten

a Kre-Alkalyn mega caps 1250mg/caps wprowadze do suplementacji w chwili wyczerpania resztek Xpanda i bedą to 15min 3caps przed treningiem ..

Zalezało by mi na tym aby zminimalizować efekt wchłonienia wody podskórnej przez monohydrat, uniknąc efektu opuchlizny.
Mozna to w jakiś sposób uniknąc?? wprowadzajac pewne zmiany
??

Oczywscie suplementacja Ostrowi i Gainera 2 moze sie powtórzyc między posiłkami jest to zalezne od braków w diecie..

Bardzo prosze o rady za wszelkie sugestie z góry dziękuje i Pozdrawiam !!!

Zmieniony przez - streku w dniu 2006-09-08 15:16:00

****************************

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
nie wiem czy jest korzystne tak rozdrabniać te porcję, ostrowie bierz bezpośrednio, no prawie/40- 50 minut/ przed treningiem i kilkanaście minut po, dawki po około 20g., a także rano możesz.
gainer jak z posiłkiem krucho, ew. jeszcze około godziny po treningu, przed normalnym, obfitym posiłkiem.
kreatynę mimo wszystko radziłbym braćxp rano a mono po tren. a potem xp tak samo/czy ew. mono, bo nie chce mi sie juz sprawdzać czego ci na wiecej starczy/ a po treningu KA.
beta karoten do posiłku porannego a zma na wieczór.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co wybrać??

Następny temat

Dwa rodzaje kreatyny

WHEY premium