SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

XP+Kre-alkalyn MC Olimp+Gainbolic, Pomocy!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 984

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 228 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8650
Witam wszystkich!

Kupiłem ostatnio Xpanda i kre-alkalyn mega caps olimpu (jako że troche poczytałem, na tym forum dużo ludzi chwaliło sobie właśnie taki zestaw).

Jest to cykl kreatynowy więc postnowiłem zwiekszyć ilośc (raczej uzupełnić braki w diecie) białka i ww. Do tego celu kupiłem gainbolica, który (dla mnie niestety) zawiera kreatynę. Teraz mam problem z rozpisaniem dawkowania.

>><<

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 401 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3124
Rzeczywiscie system dawkowania nie nalezy do prostych w tym wypadku.Ale spokojnie, najsensowniej bedzie przekroczyc po prostu 10 g kredki i to nawet o 4 g.Znajdz troche o tym na forum i sam zdecydujesz co jest dla Ciebie najlepsze, ja osobiscie jest zwolennikiem wiekszej dawki niz rzekome zalecane 10 g, kazdy organizm jest inny, juz sama roznorodnosc warunkow fizycznych tj. masy, wzrostu itp. powoduje roznice ktore moga byc bezposrednim powodem stosowania nieco wiekszej dawki kreatyny. Moim zdaniem powinienes stosowac 14 g kreatyny dziennie. Podaz gainbolica jest o tyle wygodna, ze odbywa sie w 3 roznych porach dnia, a wiec i podaz kreatyny w wysokosci 1,5 g na 100 g gainbolica bedzie wydajna, dobrze rozlozona porcja uzupelniajaca glowne porcje kreatyny.Majac taki wachlarz srodkow z ktorych otrzymujesz kreatyne, napewno zastosowalbym system dawkowania przed i bezposrednio po treningu. Przed treningiem: dla zwiekszenia sily, pompy i transportu skladnikow odzywczych podczas wysilku,aakg,kreatyna,azot. Po treningu: dla regeneracji i transportu skladnikow budujacych np.kreatyna,glutamina,bcaa.

DT:
rano naczczo krealkalyn 2,5 - 3,5 g oblicz sobie z kapsulek.
po sniadaniu lub w porze drugiego sniadania porcja gain bolic
przed treningiem godz przed pol porcji gainbolic oraz porcja nitrobolon 10 min przed treningiem
po treningu porcja nitrobolon + 20 minut pozniej porcja gainbolic

DNT:
tutaj wystarczy ze rano naczczo zastosujesz 5 g krealkalynu i w pozostalych porach bedziesz stosowal gainbolic, czyli po sniadaniu i 2 godz przed kolacja.

Rozpisalbym wszystko o wiele bardziej szczegolowo, ale musze leciec, pozatym to powinno wystarczyc, pozostale niewiadome jak np. dawki gainbolica nie maja tutaj duzego znaczenia, Pozdro

"Czy Bóg stworzył by ciężar, którego Sam nie może podnieść?"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 228 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8650
Dzieki Ananda!! Sog of course tylko że tam wkradł sie malutki bląd mam Xpanda nie nitro ale mimo wszystko THX. tego potrzebowałem.

>><<

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

A-Bomb MHP - jakies opinie ?

Następny temat

BCAA a bezsenność :/

WHEY premium