SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

XPAND 925 g

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2148

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 103 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1060
witam
czy jedna puszka duzego nowego xp wysarczy mi na cykl?jezeli nie to co dac do tego (wszytsko oprocz mono )

No Mercy, No Fear...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1244 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28540
95% trenujących chłopaków sami sobie przyżadzaja posiłki (diete) Nikt nie powedział że ten sport jest łatwy ja np: piłka.
Jesli nie bedziesz czymał diety to zapomnij o większej masie !!!!!!!!!!! takie sa ralia, musisz jadać systematycznie, odpowiednie produkty, czesto sam od podstaw robic posiłki i na dodatek na to wszystko trzeba duzo kasy. Umnie dieta pochałania znacznie więcej niz suple! takie są ralia dobra dieta to ok koszt 15/20 zł dzienie i codzienie 7 dni wytygodniu !!!!

Jak ci moja wypowiedz pomogła to poprosze o soga i wejdz na http://www.pajacyk.pl 
"sfd" to wspaniała rzecz.
Trzeba mieć wielkie marzenia aby , mieć wielkie osiągnięcia !!!! .


Członek mafii STRONG MAN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
Kre-Alkalyn Olimp'u tanio wychodzi.W sklepie sfd jest w ofercie specjalnej 120kapsów za 57zł.

Bierz wtedy tak:
treningowe:rano na czczo 2kapsy Kre, przed treningiem Xp, po treningu 2 kapsy Kre
Nietreningowe:
raz to raz to.

pozdro

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7171 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74292
ile masz kasy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
Dokladnie tak jak Ci napisal Kingodin kup krealkalyn lub male cp.
Jedna pucha xp nie starczy na cykl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 862 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12904
możesz dodać wszystko

żyje tylko dla Niej..
żyje tylko dzięki Niej..
Dziękuje..dziękuje za to, że jesteś..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 103 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1060
niestety krealkalyn to tez mono a ja nie moge tego brac z powodu podwyzszonego cisnienia.
chcialem zrobic tak XP+ ? +mega mass 7kg..
?-cp,a moze druga puche XP ,nitro juz bralem dobra pompa ale masa slabo poszla a ja chcve na mase

staz pol roku, 178cm, waga 74

podpowiedzcie cos jeszcze :) a i co jak wezme 1 puche?nic mi to nie da?
hajs - okolo 350 zł

No Mercy, No Fear...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 862 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12904
2 xp

Zmieniony przez - ziom89 w dniu 2006-05-18 16:50:27

żyje tylko dla Niej..
żyje tylko dzięki Niej..
Dziękuje..dziękuje za to, że jesteś..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
j.w. tylko 2 x XP

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2650 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 66285
Przy pół rocznym stażu chłopowi polecacie 2xXP ehhh...Weź sie porządnie za diete człowieku, kup dobry preparat multiwitaminowy, minerały i jabłczan lub ester kreatyny i jechana!

o białku lub gainerze nie wspominam bo to zalezy od diety...

Tylko głupcy nie mylą sie nigdy - Sokrates.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 862 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12904
tora.. sam wiesz jak jest

myslisz ze jak napiszesz aby zadbał o diete to to zrobi? kupi 2 bananki do szkoły i tyle...

juz mam dość taikch tematów

jak widzisz w mojej poprzedniej wypowiedzi jest edit.. wcześniej odpisałem podobnie jak Ty. wywody dlaczego lepiej zadbac o diete i uzupełnić ją o suplementy typu gainer/białko... ale doszedłem do wniosku ze i tak nie posłucha wiec na odczepnego odpisałem..

ludzi nie zmienimy

żyje tylko dla Niej..
żyje tylko dzięki Niej..
Dziękuje..dziękuje za to, że jesteś..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
zmienic moze nie ale pomoc by zrozumial ze dieta jest podstawa tak ,dla mnie to w Twoim przypadku w ogole za wczesnie na kreatyne
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czym się różni Mono od Cell pump

Następny temat

Wyjazd-Praca-Siłka

WHEY premium