SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

X5 PROTEIN SUPER NOWOŚĆ !!!

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13550

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 92 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2980
..dzisiaj pierwszy raz wanilie piłem troche dziwny smak ale daje rade ..mam jeszcze kokos może będzie lepszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1595 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38302
na pewno zapodam i wypróbuje, trochę szkoda bo mogło by mieć trochę wiecej białka w stosunku do ww.

piszcze wrażenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2713 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23810
jak wyżej, poproszę procentowy skład białek na 100 gram, generalnie dla mnie kazde bialko ktore zawiera nawet izolat soi odpada, daje sobie glowe uciac ze przewazaja w proporcjach bialka znacznie gorszej jakosci niz izolat wpi.. samego izolatu niewiele bedzie....


mam nadzieje ze realny sklad procentowy poda nam NUTRIFARM

SFD Team, na forum od 2002-10-05

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
kochani
jeśli nie odpowiada komuś białko składem
nie kupujcie
wybierzcie inną pozycję, która będzie dla Was lepszym wyborem

i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2713 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23810
ja nie pisze ze mi nie odpowaida prosze o informacje

prosba o to padla kilka miesiecy temu a to chyba w interesie NUTRIFARM lezy zeby przekazac pelna informacje

SFD Team, na forum od 2002-10-05

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
wiesz, glowe mógłbyś staracić

gdyby białko soi- ktore można uznac za najgorsze w tym mixie- było wymienione jako pierwszy skladnik to mozna by uznac twoją interpretację, jest jednak inaczej i nie ma mozliwości aby było go w tym produkcie najwiecej- ja bym powiedział, że nie ma możliwości aby były jego znaczne ilości/podejrzewam, że nie wiecej niż 20-25%/.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
ja brałem te białko i jestem zadowolony z jego działania.

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2713 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23810
dlatego che poznac sklad...

takk a jakie miales efekty po bialku?;)

SFD Team, na forum od 2002-10-05

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
smak jest czekoladowy jest spoko ale z mlekiem bo z wodą nie jest taki dobry

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
a co do przyrostów 2 kg wagi.

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak nie jabłczan to co ?

Następny temat

Jaka jest najlepsza glutamina? + łączenie z HMB

WHEY premium