SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

X5 PROTEIN SUPER NOWOŚĆ !!!

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13553

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 83 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 740
z wodą by tak zle nie szlo, uwierz mi nie piles jeszcze egg protein z megabola o smaku truskawkowym, hardkor nie wiem czy jeszcze produkuja to, chyba juz nie ma samobojcow jak za starych lat kiedy to 'pilem'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
chyba wszystkie firmy musza stale polepszac smaki - takie prawo rynku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 83 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 740
w tym czasie bylo to najgorzej smakujace bialko na rynku nie tylko biorac pod uwage obecne smaki, firmy ktore zrobily dawniej dobre smaki do dzis ich nie zmieniaja bo i po co, zbedne ryzyko, przykladu blisko nie trzeba szukac ;) Wasza firma robi kilka smakow niezmiennych od lat w wielu odzywkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
sluszna uwaga
bo choc trzon smakow pozostaje staly
warto uwaznie przygladac sie rynkowi bo gusta rowniez sie zmieniaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Wracając jeszcze do kazeiny, to też zauważyłam, że syci na dłużej i zapycha szybciej. Nie wiem, może to autosugestia, a może i nie.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
nie :D
zapewniam
ze nie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 620 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17140
TO jak z X5 Protein Warto kupić bo się zastanawiam nad Tym.... ?

Trening czyni Mistrza!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wziąłem na próbę 1 opakowanie, jako białko na noc i ew rano przed wyjsciem na 8h do pracy.

1) Rozpuszczalnosc : srednio-słaba - nie chciało się rozpusćić do konca mimo ostrego mieszania, duzo grud(ek)-(piłem na zmianę z whey complex instant-rozpuszczalnosc o niebo lepsza). Duzo piany.

2) Smak wanilia - w miarę ok, na dłuższą metę jednak nie mogłbym go pić, na szczęscie miaszałem z gain bolic czekolada. W dodatku czuc było chemię - moze przez tą soję ?

3) Problemy żołądkowe - czułem ten napój napewno gorzej się przyjmował niż whey complex i gorzej niz gainbolic. Zaraz po wypiciu nie było komfortowo ale tez nie zwalało jakoś z nóg. Chociaż wolałbym łagodniejszą odżywkę.

4) Sycące - to na plus. Bardzo zmniejszyło apetyt.

Zastanawiam się czy kupić je jeszcze raz czy spróbowac czegoś innego, pewnie teraz wybiorę Olimp System Protein 80.

Zmieniony przez - skrypciu w dniu 2009-08-28 09:31:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
kupilem po 1 kg z kazdego smaku
i akurat wanilia mi najmniej podeszla

natomiast mile pamietam kokos

jesli jednak kasa pozwala w w/w celu polece silnie Prolongatum

moj obecny miks to 2/3 Prolongatum truskawka, 1/3 X5 kokos

syci,
srednio sie rozpuszcza - MA
smakuje porzadnie
obnizona cena w stosunku do samego Prolongatum :D

aha
bez problemow trawiennych

Zmieniony przez - Biniu w dniu 2009-08-28 18:18:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
ja tam bialko to chwale aczkolwiek taka ilosc bialka jaja zwlaszcza rozpuszczona w mleku MUSI powodować pewne odczucia zoladkowe , na ktorej ze stron wczesniej dalem linka do testu tego bialka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak nie jabłczan to co ?

Następny temat

Jaka jest najlepsza glutamina? + łączenie z HMB

WHEY premium