SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

X5 PROTEIN SUPER NOWOŚĆ !!!

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13551

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
e tam , jede bedzie pierdzial jak Ty a drugi wogole hehe

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 595
Jak zażywałem to białko to szczerzę powiedziawszy nie mogłem doczekać się kiedy skończy. Za dużo do kible musiałem biegać w najmniej odpowiednich momentach i zastanawiać się czy to idzie piard czy jakaś niespodzianka:D ale efekty były. Gdyby nie dolegliwości i słaba rozpuszczalność to produkt bardzo dobry.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Pitty i Axel poruszyli wazne sprawy

u czesci osob (zwlaszcza nieprzyzywczajonych lub/i duzych dawkach) jajo moze powodowac dyskomfort

dlatego dalem moj patent na smaczna pelna i bezproblemowa dla mie wersje :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
Killroy to slabo znasz swoj organizm

jak bedziesz w moim wieku to sie nauczysz rozrozniac piarda od niespodzianki



Zmieniony przez - AXEL97 w dniu 2009-08-29 12:06:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 595
Eee tam co to za życie, które nas nie zaskakuje :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
dziekuje za takie zaskoczenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 595
hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Mam drugie podejście do tego białka. Ostatnie było dokładnie rok temu. Przeszedłem się do PBC w mieście z zamiarem kupna Prolongatum. Chciałem mix, co by się trochę wolniej wchłaniało na Velo. Moje zaskoczenie było ogromne, bo w sklepie nie było produktów BX w ogóle. Ale nic, to nie jest najważniejsze.
Znów dostałem czekoladę. Nie wiem czym mi się zdaje, ale Olimp chyba trochę zmienił smak, bo smakuje zdecydowanie lepiej niż ostatnio. I co najważniejsze zapycha na dłużej. A to było celem. Więc cel zrealizowany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
tylk pamietajcie ze w tym bialku jednak jest "troche" wegli !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
W porcji mi wychodzi niedużo. W ogólnym bilansie dnia nie ma to żadnego znaczenia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak nie jabłczan to co ?

Następny temat

Jaka jest najlepsza glutamina? + łączenie z HMB

WHEY premium