SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost a drążek!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 23465

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1028
A ja tam mam 192 a rodzice 165 i 182... a co do wczesniejszej odpowiedzi to zadne geny nie robia sie z niczego tylko w mejozie w Crossing-over sie zmieniaja i tam moze dojsc do tego ze bedzesz mial 210 cm :P a nie od tego ze geny sie samodzielnie tworze %D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 212 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 977
A moj ojciec ma 176cm a matka cos okolo 160cm. Myslicie ze mleko przed snem moze przyspoeszyc wzrost ?

"To co odeszło, to przeszłość..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1028
lee tam ja sadze ze to tylko glupie przesądy ale nie wiem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 212 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 977
Hehe... Wczoraj sie mierzyłem i wyszło, że urosłem 0,5cm

"To co odeszło, to przeszłość..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 192 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6447
pijcie co dzien mleko to urosniecie;) kiedys w liceum zorbilem taki test w klasie pytalem sie kolesi czy pija mleko i wiekszosc tych wysokich po >180 pija mleko od dzecka nizszi nie pija ;)wiec cos w tym jest ja tez mam 186 a zjadam co dzien talez platkow na mleku.

sSc gosu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 212 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 977
Ja pije codziennie i jestem niski. Byc moze jeszcze zaczne rosnac pozniej troche.

"To co odeszło, to przeszłość..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1028
wiecie co?? ja tez w sumie jak bylem mlodszy to na sniadanko musialo byc mleczko z platkami albo chociaz szklanka mleczka... hmm moze i macie racje a i uroslem (wyz juz napisalem) 192 cm... hmm nie pomyslal bym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 212 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 977
Podstawa to genetyczny dar

"To co odeszło, to przeszłość..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 273 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3977
A ja mam takie pytanie: Czt cwiczenia na silowni i zbyt duze odciazenia(lud ogolnie duze) moga zachamowac wzrost????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 338 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8144
diablo87 te cviwczenia ktore obciazaja kregoslup i sa wykonywane z nieprawidłową techniką mogą niestety zachamowac wzrost

moja zasada "czemu nie mamy dac komus nagrody jesli nic nas ona nie kosztuje np soga"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

my first reduction - pytania

Następny temat

Moj trening i jak ??

WHEY premium