SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wytrzymałość, a masa?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2447

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
LafayBandy nie słuchaj :D

ja mam ten sam wzrost tylko 4,2kg więcej :) Wiesz, taki Bruce Lee miał niezłą parę skoro z jednego cala potrafił uderzać ludzi, że odbijali się parę metrów. Chyba Bruce był trochę niższy..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W sumie nie pogodzę tego, bo na treningach SW są same wytrzymałościowe treningi tak czy siak, więc pozostaje mi być niezmordowanym w 'ringu' i walczyć do skutku na pkt aniżeli walić mocno i nokautować :
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
A wytrzymałość tlenową Masz dobrą? Bo według mnie pierw trzeba dojść wytrzymałościowo tak by spokojnie wytrzymać te 12 rund, potem się bawić w szybkość.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1005 Wiek 109 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22421
Para jeśli chodzi Ci o cios to przede wszystkim technika
Więc jakiś kark z siłowni bd miał 100 kilo a bd uderzał słabiej od 70 kiloramoweo fajtera

Carpe diem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wytrzymałość mam mierną, nie jest zła, ale nie ma rewelacji i raczej 12 rund po 3min bym padł potem trupem, więc jak mogę taką wytrzymałość/kondycję ćwiczyć? Czy trening obwodowy spełni swoje wymagania czy to już biegi trzeba wdrążyć?


Czy przy treningach obwodowych i interwałach powinienem mieć przy sobie urządzenie sprawdzające puls? Czytałem o czymś takim, że to koniecznie i trzeba sprawdzać puls. (HR max)

Zmieniony przez - MCtoshkin w dniu 2012-12-04 21:30:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Według mnie strata kasy, trenuj intensywnie i będzie ok. Taka obwodówka będzie ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wystarczy, że osobno popracujesz nad siłą eksplozywną, jednak żeby ta siłę rozwinąć, możliwe, że musisz mieć bazę w postaci siły maksymalnej, możesz ją zbudować np. przez wyciskanie hantli na skosie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MojeImie
Według mnie strata kasy, trenuj intensywnie i będzie ok. Taka obwodówka będzie ok.


Starta kasy, ale na co?


Krzyh93
Wystarczy, że osobno popracujesz nad siłą eksplozywną, jednak żeby ta siłę rozwinąć, możliwe, że musisz mieć bazę w postaci siły maksymalnej, możesz ją zbudować np. przez wyciskanie hantli na skosie


Co pierwsze powinno się wytrenować?
Wytrzymałość czy siłę?

Niestety nie mam dostepu do siłowni, a tylko do drążka, krzeseł(dipy), hantelki(jednej - 12kg), obciążenie własnego ciała.


Zmieniony przez - MCtoshkin w dniu 2012-12-05 10:43:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1005 Wiek 109 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22421
Najpierw tenin oólnorozwojowy na którym pójdzie po trochu wszystko np. ACT

Carpe diem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli mam startować od treningów dla zielonych ejst to błąd, bo już ćwiczyłem tu i ówdzie, a aktualnie w domu robię masówkę z planem przy którym zresztą mi YANKESStm pomagałeś, ale stwierdziłem, że bardziej mi się przyda wytrzymałość/sprawność wydolnościowa aniżeli masa pod SW , a coś takiego jak to:


[1 obwód] +1 obwód co 14 dni

[45:15]
45 sekund wykonywania ćwiczenia:15 sekund odpoczynku

Podciąganie(wąski nachwyt)
Pompki chyba, że lepsze będą dipsy?, aczkolwiek nie wiem czy dam radę robić dipsy przez 45s pod rząd, a pompki mi łatwiej idą, mogę dojść do 40-50.
Brzuszki
Przysiady
Unoszenie tułowia w leżenu na podwyższeniu
Szczupak (Pike push ups)
Rolowanie karkiem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z mięśniami lewej nogi

Następny temat

POMOZCIE ULOZYC MI PLAN NA ZWIEKSZENIE MASY!

WHEY premium