SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wysoki poziom teścia a DHT i skutki uboczne Owłosienie na plecach

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2503

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 271 Wiek 48 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 19666
Mało.sie.mowi (piszę) tu o skutkach ubocznych podnoszenia poziomu teścia a ponieważ u siebie zaczynam zauważać pewne tego oznaki fajnie byłoby przybliżyć wszystkim temat który jest pewnie dużo szerszy niż ja zacząłem odczuwać na swojej osobie.
Raczej wszyscy piszą tylko na cyklu jest zaje.. ście i nie chce się schodzić.
Mam 40+body ponad roku ON (dawki 200-500 mg/week) i jest tak jak piszą Nie będziesz chciał już robić odbloku
Mostek i dalej ale ...
Coraz więcej włosów się mi rośnie na plecach a nie chce jak niedźwiedź wyglądać.
Czego się jeszcze spodziewać -przerostu prostaty Co jeszcze?

Warto przy podawanym teściu non stop dawać jakiś inhibitor 5alfa blokujący konwersję do DHT?

Na co jeszcze zwrócić uwagę Panowie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9054 Napisanych postów 82737 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699780
mnie to bardziej interesuje temat przerostu prostatu. Po kilku latach ON chyba wiekszosc ma problemy ? Pisze to bo czytałem, że najwiekszy problem TRT jest, że kazdy po latach ma z tym problem.

No właśnie, tutaj mało kto tym się przejmuje. Na palcach można zliczyć osoby które wykonały usg. Bo samo PSA wszystkiego nam niepowie,Zasadzie to słaby wyznacznik. Warto właśnie co jakiś czas zrobić sobie usg. Nie przesadzać ze środkami typu prowiron masteron ItpBo o ile mamy 20 lat to problemu nie będzie, jednak po czterdziestce w większości może się pojawić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9054 Napisanych postów 82737 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699780
Kiedy podnosimy poziom testosteronu – poprawie ulega konstytucja naszej muskulatury, ale jednocześnie wzrasta poziom DHT – hormonu szkodzącego cerze, czuprynie i prostacie. Kiedy blokujemy przy tym produkcję DHT – cera, czupryna i prostata zyskują protekcję, ale jednocześnie spada anaboliczna aktywność testosteronu względem tkanki mięśniowej, co zmusza do refleksji – czy w ogóle warto podnosić poziom testosteronu i jednocześnie blokować produkcję DHT, bo czy ostateczny efekt takiego postępowania nie będzie identyczny ?Kiedys dyskutowaliśmy o tym problemie i wyszło na to ze lepiej nie blokować dht a skupić się na normowania estrogenu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 271 Wiek 48 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 19666
Możesz proszę podlinkowac tu te posty.
Czytam od 2 dni na ten temat ale na to nie trafiłem.
Ja po przeczytaniu
Blokery DHT, a receptory androgenowe
https://www.sfd.pl/Blokery_DHT,_a_receptory_androgenowe-t115896.html

testosteron a owlosienie https://www.sfd.pl/testosteron_a_owlosienie-t244034-s3.html

miałem nadzieję że podawanie inhibitorów 5alfa
saw palmetto czy proskar i lekkie obniżenie
DHT tak jak estrogenu który utrzymuje trochę ponad normę załatwi sprawę a nie będzie miało ujemnych konsekwencji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 987 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 74023
Proscar do kosza bo zrobisz się za przeproszeniem miękką p***ą i będziesz miał wrażenie, że zamiast teścia wbijasz estrogen rozsądna opcja to zostać na tych 200mg/week i nie zawracać sobie tym głowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Dopadnie jw szkoda zachodu bo zadziala odwrotnie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3787 Napisanych postów 18463 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205634
Dokladnie j/w a na zarosniete plecy polecam maszynke lub wosk
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 271 Wiek 48 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 19666
Dzięki Panowie
Dawki teścia mam niewielkie teraz 250/tydz
a wcześniej 400-500 a i tak dalej te włosy rosną coraz bardziej.
U mnie może to być też kwestia genetyczną bo nogi miałem i tyłek zawsze mocno owłosiony a teraz klatka i brzuch poszła i zaczynają plecy.
Myślałem że się coś na to poradzić :((
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94911 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
Maszynka i lecisz po prostu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gdyby to nie forum dla napompowanych pod korek testosteronem facetów to bym Ci polecił krem do depilacji ;) Albo jak przystało na prawdziwego dzika- wyczochrac się o drzewo ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
wyrywaj, po ntym razie mniej rośnie,tylko na jajach trzeba uważać bo można kawałek mięsa wyrwać (i nie pytajcie skąd to wiem )


Zmieniony przez - acidm w dniu 10/1/2019 12:22:21 AM

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wyrwałeś? To i tak lepiej niż byś worek rozerwał, bo byś szukał jaj, a gdyby się tak której wturlalo pod wannę, albo wpadło do sedesu to pozamiatane, myszy by zezarly i po jaju :)
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sterydy, plecy, mięśnie

Następny temat

Zapytanie o teścia

WHEY premium