SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wysoki poziom teścia, brak możliwości osiągnięcia orgazmu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 237

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 8 dni Na forum 242 dni Przeczytanych tematów 22
Witam,

Szukałem w tematach, ale nie natknąłem się na jasną odpowiedź w co uderzyć. Sprawa wygląda tak w skrócie, lecę aktualnie solo suste 250mg co 3dni, libido jest, erekcja jest bez problemu, problem twki w braku możliwości osiągnięcia orgazmu czy też wytrysku... mogę jak królik, z partnerką, czy nawet ,,ręcznie'' i nic, nawet w skupieniu na siłe nie da rady, efekt końcowy jest taki, że ze zmęczenia pada...

Nie wiem czy problem może tkwić w fakcie, że nie przybijałem hcg, czy też wpadką z masteronem i enanem...

po krótce cykl:

pazdziernik- luty : susta+ deka+ bold
luty maj - enan + master
koniec maja- zaczalem suste

ogolnie zbijałem estro w polowie cyklu, miałem lekko ponad 100 ( polecialo 2 tabsy ari)

w maju zaczely sie dziwne rzeczy, padło libido, sampoczucie i ogolnie lipa totalna... zrobilem badania efekt:

tesc: praktycznie brak
estro: totalny dol
prolka: w normie

przyczyna prawdopdobnie byl fakt, ze mialem w dwocha flakonach mastera i przez miech bilem master + master...

pod koniec maja polecial strzal prolki i lece suste, badan jeszcze nie robilem, wszystko niby dziala, zaczelo byc normalnie, oprocz tego, ze fajka staje jak dab i tyle, moge kilka razy robic podejscie, ale nie skoncze... w czym tkwi problem?

Z góry dziękuje za wszelkie odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3765 Napisanych postów 7129 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 383978
Sam sobie odpowiedziałeś. Zapewniłeś sobie wysoki poziom dht, zerowy teścia i tak to się na tobie może odgrywać - jest erekcja i chaci, nie ma spustu. BTW w trakcie cyklu, jak nie biłeś mastera z masterem. To na zabicie e2 wzioles 2*ia I tyle? Też pomysł z dupy, bo dobierasz stała dawkę I lecisz tak cały cykl. Akurat przypadkiem to u CB na dobre wyszło
Z innej beczki to moze jakies leki psychotropowe lecisz?

Zmieniony przez - Krzychu79 w dniu 10.06.2019 17:05:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 8 dni Na forum 242 dni Przeczytanych tematów 22
Tak, tyle wystarczyło, poźniej już nie miałem skoków estro, najwidoczniej jeśli można tak to ująć dobrze reaguje na soki :)

Wyniki badań z maja:

Estro: < 11,80 zakres: 11,80 - 39
prolka: 10 zakres: 2,1 - 17,7
Tesc: 79 zakres: 241 - 827

Wtedy po konsultacji z ,,moim człowiekiem'' od labów doszedłem do wnisoku, że mogłem mieć w tym czasie 2 fiolki mastera: czyli nie leciał teść
0 libido, 0 erekcji, samopoczucie gównianie (wyszła, wtopa z sokami, pomyłka, nigdy to sie nie zdarzyło)

Jeśli izotek 40mg dziennie traktować jako psychotrop :D

Nie wiem, czy poczekać i samo będzie ok, czy może problem jest z produkcją spermy i przybić hcg...

zrobię na dniach badania, zobaczę czy estro poszło w góre, teść na pewno bo czuję po sobie

btw. testosteron w lutym miałem na poziomie 7000 więc soki były z dobrego źródła

Zmieniony przez - kamil14500 w dniu 2019-06-10 17:37:06

Zmieniony przez - kamil14500 w dniu 2019-06-10 17:40:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 23603 Napisanych postów 255662 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1320356
No to jeszcze ankieta działu
1

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
2. WAGA: 82
3. WZROST: 186
4. WYMIARY:
-biceps: 39
-klatka: 112
-udo: 70
-talia: 90
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 3
6. DIETA:
-białko: 3g
-węglowodany: 5-6
-tłuszcz: 1.5 - 2
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 3 , enan + meta, deka + enan, aktualny w.w
8. TRENING: 5x split
9. CEL CYKLU: sucha masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 8 miechów
11. POZIOM BF%: 12-14
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): ekto
13. STAN ZDROWIA: b.dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii): 2000
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 120
-martwy ciąg: 190
-przysiad: 150
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 23603 Napisanych postów 255662 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1320356
musisz zrobić badania , dodatkowo może jeszcze być podbita prolaktyna i jest taki efekt
1

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2591 Napisanych postów 6638 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 96971
Bez aktualnych badań to możemy gdybać .
Jak wszystko gra , brak orgazmu . Zmień partnerkę , to żwawsze pomaga
3

omerta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok

MenS