SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wypiska diety z 2 dni. Czy CN jest dla mnie?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2354

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 549 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12768
Ehhh... założyłem nowe konto bo za poprzednie się wstydziłem, LPA ponad 11100, a wygląd, muskulatura, forma i wszystko jak u sprzedawcy z H&M. O sobie w skróci:
- 191cm
- ok. 87kg
- na klatę wczoraj robiłem 53x10x4 i na koniec było już ciężko
- podciąganie podchwytem 4s po 5 pow i w ostatniej nie dałem rady bez krótkiej przerwy po 4 powturzeniu

Jest jak jest, kiepsko to mało powiedziane. Niżej daję fotkę i chciałbym się wyciąć do patyka, co chwile czytam, że taka wycinka ma sporo plusów, nigdy nie byłem szczupły (może w zerówce byłem) i chciałbym być teraz. Wiele razy trafiałem do blogu Solarosa - świetne efekty, podziwiam. Teraz czytam jego artykuł o CBL i CN i chciałbym spróbować CN. Widzę to tak:
- siłka 3 razy w tygodniu, poniedziałek, środa, piątek
- DT 2400kcal, 30g WW, choć szczerze to trochę chyba mało, jestem hydraulikiem, praca niby na budowie ale raczej jak elektryk niż budowlaniec
- DNT 2200kcal, 30g WW,
- białko powyżej 150g, jest sens?
- reszta tłuszcz
- ładowanie śmieciami co 7dni, jak w artukule Solarosa, skłaniałbym się ku śmieciom, czyli batonom, pierogom, pizzy, raczej wolałbym się nie ograniczać, trzymać tylko tłuszcz w tym "okienku" jakoś odpowiednio nisko. Nie mam problemu z niejedzeniem słodyczy, ale wiem, że było by to dużą przyjemnością i pewnie pozwoliłoby mi trzymać się tego typu diety dłużej. Martwi mnie poziom fatu w moim ciele i stopień zaawansowania. Nie wiem czy treningi mam wystarczająco intensywne, na razie odbyłem kilka treningów, 3 w formie CF i 5 klasycznych FBW. CF słaby ale mocno mnie zmęczył, siłowe natomiast były dziwne, nie zmęczyły mnie jakoś szczególnie, nie sapałem w przerwach, ale nie miałem siły w ostatnich seriach zrobić początkowej liczby powtórzeń...

Treningi siłowe widzę tak, A i B na zmianę:

A:
- wyciskanie sztangielek na skosie 3x12
- przysiady 4x10
- podciąganie do brody 3x12-15
- wiosłowanie sztangą 4x10-15
- podciąganie wąsko 4x max równa ilość
- prostowanie na wyciągu 3x10-15

B:
- wyciskanie na płaskiej 4x10
- ściąganie drążka do klaty szeroko 4x10-15
- wyciskanie sztangi z brody 4x8-15
- MC 4x8-10
- prostowanie na maszynie 3x10-15
- pompki na poręczach 3x maks po równo
- biceps sztanga 2x10-12

Niżej zdjęcia i rozpiska z 2 ostatnich dni, narazie są to 2 pierwsze dni adaptacji, wcześniej węgle starałem się trzymać nisko, ale to raczej było między 100, a 250 zależnie od dnia;)






Pytani jest takie, czy mogę sprawdzić jak będzie mi szło na takim typie odżywiania? Czy składniki są dobre? W obrazkach jest wszystko co było, bez pomijania. Kupiłbym białko sfd może, bo smaczne było i tanie, tylko z wodą mi nigdy nie wchodziło, a mleko ma węgle;) Chciałbym szybko zredukować i zająć się masą, mięsa nie ma co oszczędzać zbytnio bo go nie ma wcale. Do wakacji sporo czasu, może bym się ogarnął jakoś. Najgorszym moim wrogiem jest brak efektów, nie ma efektów i tracę chęci i motywację.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 549 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12768
mała drożdżowka z seromarmoladą, potem 140g milki Oreo,kanapki z 2 bułek zwykłych z pomidorem i serem żółtym, 100 piegusek że szklanka mleka. Ciężko jest więcej zjeść, a przynajmniej było ciężko wczoraj. Dziś nie czuję żeby mnie jakoś na siłę ciągnęło do takich frykasow. Mam zdjęcie z wczoraj rano, taka samoj**ka nad umywalką, zabrudzeń zrobię drugie i porównam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
na poczatku skup sie przede wszystkim na diecie, zacznij od klasycznej diety zbilansowanej.. eweeeentualnie ten low carb, trening FBW 3x w tygodniu, na pewno dobrze wyliczyles zapotrzebowanie ? mysle ze jest o kilkaset kalorii wieksze, dolicz do tego prace fizyczną jakby nie bylo codziennie po kilka godzin.. to ze nie miales efektów to nic innego jak dieta

i przy low carbie i odchudzaniu jest sens z tym białkiem bo Tobie wychodzi niecale 2g na kg masy ciała, mozesz spokojnie podbić do ponad 2g-2.5g /kg

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 549 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12768
Byłem na już na zbilanosowanej i nawet takim LC dnt100/dt150 i trochę szło i blokada. Może stąd niskie kcal, na wszelki wypadek;) Jako bardzo LC to co widać na rysunku daje radę? Białko podbić, kurczę... Nie wiem czym już, dużo go w sumie już, będę próbował, aczkolwiek myślałem że bardziej znizyc nawet...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 549 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12768
Dobra kolejny dzień, trening z przysiadami czyli A i taka miska:





Zmieniony przez - chudywysokigrubas w dniu 2015-11-19 00:39:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
Warzyw nie jadasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 549 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12768
Jadam pomidory, cebulę, witaminy i mineralne z olimpa;) ostatnio buraczki z chrzanem, ale wszystko wpisuje i dużo tego nie ma, robię ta kaliracje do CN, jutro koniec, podjade z weglami do 50g to i warzyw więcej się zmieści.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
warzyw nie wliczaj do planu.. ale uwzglednij je i jedz ich duzo, do kazdego posilku wlasciwie.. i najlepiej te "zielone" brokuły, szpinak, szparagi itp.

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
Warzyw masz tyle co kot napłakał, węgle głównie z nabiału i dodatków. Mnie się jakościowo Twoja micha nie podoba, no ale Twój wybór.

Nie wiem czy Ci się CN sprawdzi, każdy organizm inny i pewnie jedyne co możesz zrobić to przetestować. Dla mnie oprócz efektów sylwetkowych ważna jest część psychologiczna. Nie każdy umie ograniczyć się do ładowań dość krótkich jednak. Czy nie będą Ci przeszkadzać skoki wagi, powrót do niskich węgli itd? Wszystko wyjdzie w praniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 549 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12768
Czyli np. codziennie paczka mix z biedronki, pomidor, szpinak znpaczki świeży lub mrzony o będzie lepiej? Psychicznie taka dieta mi pasuje, pierwsze dwa dni myslalem, że będzie przej**ane, ale od trzeciego dnia tak niskich węgli jest już ok. Czyli robię jutro lądowanie po treningu, i potempatrze za tydzień jak jest i jak słabo to następne za 10dni. Za 10dni powinno być widać różnice na zdjęciu czy nie ma opcji? W UJ tłusty jestem , wec może byc ciężko o widoczna poprawę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
Nie wiem czy za 10 dni, ale po miesiącu to na pewno. Ja miałam taki problem, że po jakimś czasie przestało mi się totalnie chcieć tych ładowań (a na początku czekałam jak na zbawienie), co mnie nieźle zaskoczyło. No ale ja lubię wszelkie LC. Ode mnie rada taka żebyś sobie patrzył tez czy Ci np jakaś impreza nie wypada i sobie odpowiednio ładowania przesuwał. To bardzo wygodne jest.

Jedz warzywa, jedz, chociażby żebyś problemów z zaparciami nie miał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 549 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12768
Miałem ostatnio jakies Andrzejki ale na zasadzie, każdy przynosi coś i kładzie na stół. Zrobiliśmy z dziewczyną carb free koreczki, jajka i mięso;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co zrobić?

Następny temat

Dieta do oceny, porada, brak efektów

WHEY premium