SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wypełnienie worka

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2877

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 482
Czy można wypełnić worek pisakiem i skrawkami?
Bo same skrawki jak wypełnię to warzą za mało
Wiem że pisak zsypie się na sam dół worka ale czy będzie to w czymś przeszkadzać?
Myślałem też o trocinach ale one to chyba będą jeszcze lżejsze niż skrawki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2595 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24290
było poszukaj parę stron do tyłu ewentualnie na guugle

Zmieniony przez - Draciel 3 w dniu 2009-07-20 21:03:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 725 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14919
Jest tu w cholere tematów o tym, poszukaj w wyszukiwarce.

A w skrócie - szmaty i tylko szmaty, ale musza być mocno ubite - wtedy worek będzie i twardy i ciężki. Jak wypełnisz piaskiem to po niedługim czasie ubije sie on i będzie twardy jak kamień - na takim czyms to nic nie poćwiczysz tylko se dłonie i stawy porozwalasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1400 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6890
Wypełnianie piaskiem to jest masochizm... Drobno pościnany materiał, mocno ubity i będzie w sam raz.

Rób swoje, i nie patrz się na innych!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2267 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22106
hahahaha - masochizm ???***** !!!! dawaj piasek i nawet sie nie dygaj , ja trenuje iron fist i na******lem po scianie :D
1

Only For Champions , Wroclaw / Den Haag
NASM Personal Trainer 01-05-10
FMS Expert 06-12-11

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3
barjur2
hahahaha - masochizm ???***** !!!! dawaj piasek i nawet sie nie dygaj , ja trenuje iron fist i na******lem po scianie :D

Hehe... Ja tam wolę stalowe dzrzwi, ale worek to trochę inna bania tu uderza się z tysiąc razy na trening i na prawdę można stawy rozpierdzielić. Nie polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 659 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 74921
Pocięte szmaty, plus ewentualnie wióry z tartaku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 247 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1388
Bicie w ściane szczyt głupoty, prosta droga do kalectwa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Walka w wodzie

Następny temat

PACQUIAO - COTTO OFICJALNIE!

WHEY premium