SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyniki badan potrzebna pomoc

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 976

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

23

Waga

103

Wzrost

185

Obwód ramienia

43,5

Obwód klatki

120

Obwód uda

68

Obwód talii

80

Staż na siłowni

7

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

B: 240g, WW: 700g, T: 120g

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

2 laata ON

Opisz swój plan treningowy

PUSH PULL LEGS

Cel cyklu

Poprawa sylwetki

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

ektomorfik

Stan zdrowia

dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

brak

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

SQ 210kg, MC 220kg, WL 150kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 474 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20089
Witam. W załączniku dodałem wyniki badan i moje pytanie brzmi jak podnieść progesteron ? Od niskiego poziomu progresteronu mozliwe jest wystapienie ginekomastii ?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 293 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8458
Pomylilem sie zle dobierajac słowo. Nie rób tylko afery
Ja nie chce podnosic tylko spytalem w razie wu bo malo kto to na innych forach mi na to odpowiadal.
Po co mam zakladac temat zeby spamowac i robic smietnik? A ten temat poniekąd nawiazuje do tego bo autor ma niski progeteron wiec pytanie jak najbardziej tutaj pasuje i wiadc sam sobie odpowiedzialem pytaniem retorycznym. Pozdrawiam serdecznie Zio.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3616 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Nie , lepiej zainteresuj się podniesionym estrogen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 474 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20089
Estro itak bardzo zbiłem bo mialem ponad 200 , ale zwiększe jeszcze dawke symexu. A od tak niskiego progesteronu nic mi nie grozi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3616 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Nie , masz objawy gino ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 474 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20089
Gino to jest od dawna , zakładałem kiedys temat w tej sprawie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 293 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8458
O wlasnie tez chciałbym zpytac co na podwyzszenie progesteronu? Oprócz poronych? Bo tu sa zdania podzielone.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 474 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20089
Z tym ze nwm czym jest do spowodowane ale wcześniej estro bylo wyzej , guz byl wyczuwalny pod sutem ale mimo wszystko przez bluzke nie bylo tego tak widac , takie twarde byly te suty , a teraz odkad zbilem to estro , to guz sie zmniejszyl o wiele ale tak chuyowo przez bluzke przebija :D I co najlepsze na treningu wgl tego nie widac , czy np. jak jest mi troche chlodniej , to wtedy suty sa normalne , ale jak juz jest cieplo czy na czczo np. to jest widoczne. Wiadomo bez tragedii ale wkurvia to i juz dawno zdecydowalem ze ide pod skalpel. Zalozylem temat , bo zbadalem specjalnie progesteron bo gdzies tam wyczytalem ze od niskiego poziomu progesteronu moze sie pojawiac ginekomastia progesteronowa i teraz to sobie interpretuje tak ze ta nagla zmiana w sutkach jest od niskiego poziomu progresteronu haha , ale juz mnie wybiles z tego tropu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pelons123
O wlasnie tez chciałbym zpytac co na podwyzszenie progesteronu? Oprócz poronych? Bo tu sa zdania podzielone.

to źle przeczytałeś, poronne jak coś na zbicie a nie na podwyższanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 293 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8458
Kurde fakt oczywiscie ze zbicie; moje przejęzyczenie tak samo jak pochodne dht a na podwyzszenie jest jakis lek czy cos w tym stylu? Nie hcg?


Zmieniony przez - pelons123 w dniu 2017-04-12 22:13:27
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3616 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
A po kij chcesz zwiększać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pelons123
Kurde fakt oczywiscie ze zbicie; moje przejęzyczenie tak samo jak pochodne dht a na podwyzszenie jest jakis lek czy cos w tym stylu? Nie hcg?

przejęzyczyć się można o jedno słowo/literę a nie całe zdanie złożone Tak hcg może podnosić prog, ale po co go chcesz podnosić? Z tym że to nie Twój temat, więc nie ma za bardzo o czym dyskutować. Chcesz to pytaj w temacie z "dyskusjami" albo swój temat załóż.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROP 12 TYG ODBLOK

Następny temat

Pierwszy cykl,prop,hcg,mostek,proviron.

WHEY premium