SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziwne wyniki badań. Potrzebna pilna porada

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8971

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Mam dziwny problem, nie dawno skonczylem cykl na turce. Pierwsze badania są jak jeszcze byłem na cyklu, drugie ok 10 dni po odstawieniu. Między badaniami dwa tyg różnicy. Możliwe że alt i ast poszły tak w górę? Bo bilirubina spadła. Troche spanikowałem jak to zobaczyłem, możliwe że to jakiś błąd w laboratorium? Na cyklu jak i po leciał heparegen + lecytyna.Obecnie leci tylko test solo 750mg ew. Co robić?









Zmieniony przez - patryk173 w dniu 2016-09-23 18:20:16
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 43 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1260
ALT i AST Ci spadły elegancko w porównaniu z tym kosmosem co miałeś na początku.Wygląda że jeszcze masz wątrobe..:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Powtórz badanie. U lek w gabinecie dostałbyś już skierowanie na oddział.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94601 Napisanych postów 364559 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669430
badania na czczo robione??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
O 22 w nocy zjadłem pizze i wypiłem litr coli zero. Rano ok 6 miałem wysiłek fizyczny(musiałem po prostu wykonać pewną pracę, trwało to ok godzine i nie było lekko), a ok 8 robiłem badania. Byłem na czczo. Jak to możliwe że wyniki tak się podbiły? Skoro na cyklu były względne a teraz kosmos. To że bilirubina spadła nie ma znaczenia? To nie jest bardziej miarodajna skala? Dodam ze czuje się normalnie, apetyt witalnosc itd bez żadnych zarzutów. Gdyby wątroba była faktycznie tak mocno uszkodzona to chyba odczuwał bym jakieś kucie lub miał bym nabrzmiałe kichy?
No pani z ośrodka dzwonila do mnie żebym szybko jechał na szpital.


Zmieniony przez - patryk173 w dniu 2016-09-23 18:48:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Jeśli wypada mi dzisiaj zjeść exe a jutro gonie na badania to odpuścić czy nie będzie to miało wpływu? Wgl ile czasu najlepiej nic nie jeśc przed badaniem żeby wyszło miarodajne? Długość snu ma również znacznie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
patryk173
O 22 w nocy zjadłem pizze i wypiłem litr coli zero. Rano ok 6 miałem wysiłek fizyczny(musiałem po prostu wykonać pewną pracę, trwało to ok godzine i nie było lekko), a ok 8 robiłem badania. Byłem na czczo. Jak to możliwe że wyniki tak się podbiły? Skoro na cyklu były względne a teraz kosmos. To że bilirubina spadła nie ma znaczenia? To nie jest bardziej miarodajna skala? Dodam ze czuje się normalnie, apetyt witalnosc itd bez żadnych zarzutów. Gdyby wątroba była faktycznie tak mocno uszkodzona to chyba odczuwał bym jakieś kucie lub miał bym nabrzmiałe kichy?
No pani z ośrodka dzwonila do mnie żebym szybko jechał na szpital.



Zmieniony przez - patryk173 w dniu 2016-09-23 18:48:51



Na czczo w teorii tak na prawdę oznacza przedział 12-14h, gdzie ostatni posiłek powinien być tzw 'lekki'.

Postaraj się tak zrobić i powtórz to samo badanie.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Wypiłem nie dawno wpc z olejem lnianym i już tyle na dziś.
Jutro rano badania.
Wgl dziwne są te normy w ostatnim badaniu. Całkiem inne niż zwykle w tym labie. Coś im się chyba pomyliło w laboratorium.
Dzisiaj baba jak mi pobierala krew to otworzyła fiolki o przelała z jednej do drugiej. Chyba nie powinna tak zrobić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
Szkoda że nie poszedłeś do szpitala, tam szybko robią wszystko co potrzeba. Ja bym się dodatkowo przebadał na wirusowe zapalenie wątroby. Wylądowałem kiedyś na oddziale a moje wyniki były przy twoich wzorcowe (: z tym że jak mi ktoś wspomina że może skierowanko do szpitala to biorę z uśmiechem na ustach bo lubię te klimaty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
To jakie miałeś objawy że poszedłes do szpitala ? Co Ci tam robili?
Ja czuję się ogólnie bardzo dobrze. Żadnych objawów związanych z wątroba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
Żadnych objawòw nie miałem, leciałem sobie na mietku przesadnie długo, zrobiłem sobie od tak badania a rodzinna po obejrzeniu wynikòw powiedziała że może mi do szpitala dac skierowanie bo jest źle i tam się dowiemy jak bardzo. Najważniejsze że wiesz o tym co się dzieje, teraz zaczniesz przeciwdziałać i będzie ok. Wcale mnie nie dziwi ze nie masz objawòw. Ja bym na twoim miejscu obawiał się wirusowego zapalenia wątroby, jak tego sobie nie zapuściłeś to się wyliżesz, oczywiście z wzw też się wyliżesz ale flaki będą już słabsze
Z takimi wynikami kazdy lekarz powinien pokierować do szpitala. Moje wyniki to 1\4 twoich alt miałem moze z 300 ty masz 1300

Pytanie czy jesteś rekordzistą forum czy może znajdziesz bratnią duszę ktòra miała z tak dużym alt do czynienia


Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2016-09-24 00:08:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
I co w szpitalu Ci zrobili? Ja jutro powtarzam badania i dopiero bd się martwić, bo gdzieś wygląda mi to podejrzanie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Badania przed cyklem

Następny temat

kaletka maziowa

WHEY premium