SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wykorzystanie Białka

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2144

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
WItam,
Od pewnego czasu nurtuje mnie jedno pytanie:
Jak białko jest wykorzystyane na przestrzeni całego dnia. Troche mało precyzyjne pytanie i nie wiem czy do końca dobrze zadane, ale postaram sie sprecyzować co chce wiedzieć:
otóż, zastanaiam sie, czy jeżeli zjem np. o godzinie 10 powiedzmy pierś z kurczaka albo WPC, to czy to białko będzie miało jakis wpływ na procesy anaboliczne po treningu który odbywa się np o godzinie 15 albo 17
albo inny przykład:
czy bałko spożyte przed treningiem wpływa na anabolizm po treningu, czy może jedynie posiłki potreningowe dostarczają białka któe jest wykorzystywane do budowy mięśni.
Jak to jest?


to pytanie kieruę do naprawe znających sie na rzeczy, nie do osób któe dorywczo udzielaja sie na forum.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
WItam,
Od pewnego czasu nurtuje mnie jedno pytanie:
Jak białko jest wykorzystyane na przestrzeni całego dnia. Troche mało precyzyjne pytanie i nie wiem czy do końca dobrze zadane, ale postaram sie sprecyzować co chce wiedzieć: zalezy od rodzaju białka jak ówalnia aminokwasy

otóż, zastanaiam sie, czy jeżeli zjem np. o godzinie 10 powiedzmy pierś z kurczaka albo WPC, to czy to białko będzie miało jakis wpływ na procesy anaboliczne po treningu który odbywa się np o godzinie 15 albo 17
albo inny przykład: jw.

czy bałko spożyte przed treningiem wpływa na anabolizm po treningu, czy może jedynie posiłki potreningowe dostarczają białka któe jest wykorzystywane do budowy mięśni. przed tez wazne , działa antykataboliczne
Jak to jest?
tak to jest

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
okej zakrześ, a powiedz mi ile najlepiej zjeść posiłków po treningu aby najlepiej odżywić mięśnie które sa w stanie anabolizmu? i w jakim czasie po trenignu te posiłki mają być.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
przepuszczalnie masz trening na 15... o 13 00 spożywasz spory posiłek bogaty w węglowodany , białka i tłuszcze
przykładowo

100gram ryżu
150gram twarogu chudego
15gram oliwy z oliwek

trenujesz od 15 - 16 15
5-10 min po treningu spożywasz cukry proste najlepiej CARBO, ale jeśli poprostu nie ma funduszy to GLUKOZA/MIÓD/wafle ryżowe w ilosci 0,5grama na kilogram masy ciała np. ważysz 100kg bierzesz 50gram glukozy...

30-40min po treningu spożywasz duży posiłek węglowodanowo białkowy np.

100gram ryżu + 150gram piersi z kurczaka + jakieś warzywka np. pół kalafiora gotowanego i 2 pomidorki :)

a co dobiałka np. Kazeina z twarogu chudego potrafi dożywiać organizm nawet do 6 godzin dlatego np. spożywa się ją przed spaniem

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co do kazeinianu to wiem, ale dzięki mimo wszystko.

a może dać wam moją diete na maila, to ocenicie?

a ten temat założyłem bo chciałem sie dowiedzieć jak to jest z tym biłąkiem, bo w poniedziełk ćwicze klatę, ale akurat mam w ten dzień hu*owy plan lekcji i kumpel z którym ćwicze wraca o 17, a sam klaty nie zrobie. a po 17 nie mam już odpowiedniego posiłku dlatego musze robic rózne kombinacje z posiłkami żeby dobrze zjeśc po treningu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pieczone ziemniaki na masie za czy przeciw???

Następny temat

prosze niech mnie ktos poprawi jak sie myle

WHEY premium