SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyciskanie, podciaganie, pompki na poreczach w Sosnowcu.

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12676

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 472
znalazłem wyniki...
co z nogami przy wyciskaniu ? mam nadzieję że spokojnie spoczywają sobie na podłodze, bo co ma na celu trzymanie ich w górze ? przecież na siłowni spoczywają na ziemi przy treningu więc ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
A po to są u góry, żeby między innymi nie odrywać tyłka.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 472
mimo wszystko kto tak ćwiczy na klatkę ?
a aby nie odrywali tyłka może ktoś pilnować przecież....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
To nie jest ćwiczenie tylko konkurs wyciskania w tej pozycji, a propos tego kto tak ćwiczy to bardzo dużo osób w ten sposób trenuje mięśnie klatki piersiowej.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 472
spoko, robicie zawody więc sami decydujecie o ich przebiegu ( fanaberiach ) dla mnie lipa nigdy tak nie ćwiczyłem, a że w kilku siłowniach się przewinąłem i widziałem może z 2 osoby tak usiłujące coś wycisnąć to już swoją drogą,
pozdrawiam i życzę udanej imprezy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1207 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7848
tak ćwiczą najlepsi. Ja w życiu ćwiczyłemntylko na 2 siłowniach i wiem
Że ten sposób treningu znakomicie rozwija siłę mięśni klatki piersiowej.

Co do tego że podczas konkursu jest taka formuła to wszystko jest ok ! nie będzie oszukiwania w poderwanym tyłkiem, nie będzie przesadnych mostków itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 472
hehe najlepsi tak ćwiczą hehe nie rób jaj
więc dlaczego na profesjonalnych zawodach nogi są na podłodze a nie wiszą nie wiadomo gdzie co ?
a tak jak mówiłem aby zapobiec odrywaniu tyłka od ławki stoi sędzia i obserwuje, chyba proste ?
mimo wszystko jutro spróbuję coś powyciskać tym dziwnym sposobem ( co to niby najlepsi stosują, aleś mnie rozbawił ) jak nie będzie wiele gorzej niż normalnie to pozwolę sobie przyjechać i powalczyć...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336265
Rocoman
To naprawdę jest bardzo dobre ćwiczenie dodatkowe,idealnie eliminujące złe nawyki odrywania tyłka.

A sędziowie to tylko ludzie i też mogą się pomylić w ocenie...

Tak ustalił organizator i tyle...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 615
fajna impreza tylko troche daleko , są moze podobne imprezy na mazowszu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 472
1. osoby towarzyszące też mogą wejść ? gratis ?
2. rozumiem że wyciskamy robiąc ruch przy którym gryf dotyka klatki potem proste ręce i znów w dół bez żadnego zatrzymania w górze lub dole ? chyba że w celu odpoczynku, inaczej mówiąc pierwsze powtórzenia robię szybko ile wlezie oczywiście przy zachowaniu wymagać dotknięciu gryfem klatki i wyprostowaniu rąk ?
3. za start w jednej dyscyplinie i zajęciu premiowanego miejsca jest medal ( nagroda ) mimo nie startowaniu w pozostałych konkurencjach ?
4. nogi w górze bez różnicy czy skrzyżowane czy proste ?
5. sędzia jest uczciwy ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie?

Następny temat

Sprzedam stół do siłowania na rękę

WHEY premium