SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wschodzaca gwiazda karate ;)

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3754

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale filmik daliście z tsunami. Widziałem juz dawno i sie z neigo smiałem, ale weźcie kata kogoś normalnego a nie kolesia paralityka.nawet ja bym je lepiej zrobił po długim czasie opie...nia sie w domu.

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4832
heh najlepsze w tym filmiku z kata tsunami jest to ze ten koles jest z jojej miejscowisci lol

...i tak to sie kręci...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
no to przynajmniej wiesz, że nie należy mu podskakiwać. A jeśli zobaczysz go ze szpadlem to wiej gdzie pieprz rośnie

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4626
Tsunami to mnie zmiotło jak wyspe na Oceanie Indyjsmim hehe, a typ od worka chyba w zwolnionym tempie nagrywał ten filmik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 394 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6339
kopt jak na czarny pas w karate, jego technika uderzania prostych jest przynajmniej smieszna.. A co do tsunami to szkoda mi tych naiwnych ludzi, ktorzy to cwicza i wierza, ze ich styl jest dobry. Dla rozrywki owszem, ewentualnie, zeby wzmocnic troche brzuch ze smiechu podczas treningow. Sam trenuje karate, ale tylko dlatego, ze nie ma innych klubow z uderzanych. Knife, zgodzam sie zawsze z tym, ze lepiej cos robic niz siedziec przed TV i jesc chipsy, ale w tym wypadku jego posiadany stopien nie odzwierdciedla umiejetnosci,a po obejrzeniu kilkunastu filmikow z karate juz wiem dlaczego sie wszyscy smieja z tego stylu .

NP.







pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
po obejrzeniu kilkunastu filmikow z karate juz wiem dlaczego sie wszyscy smieja z tego stylu
To wszyscy się śmieją z karate? Nie wiedziałem. Z "karate" tsunami owszem, ale karate to różne style. Np kyokushin w swoim pierwotnym wydaniu było bardzo podobne do MT i jakoś wcale mnie nie śmieszy.
A co do gościa, myślę że ten czarny pas ubrał, bo taki akurat był w sklepie. Nie wiem czy facet potrafi zrobić to samo szybko i dynamicznie, niemniej na tyle co pokazał, mnie jakoś jego poziom nie rozśmieszył. Obawiam się, że wielu z potencjalnych prześmiewców na forum wiele więcej nie osiągnęło, a co do rozmaitych komentatorów na youtube... to jest taki poziom: "ha ha, u nas na wsi to by go chopaki po disco sztachetami obiły". Jakoś to do mnie nie trafia

Zmieniony przez - kopt w dniu 2007-04-05 13:48:47

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2860 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41203
to jest dopiero karate : http://

a co do dyskusji to karzdy styl jest skuteczny jak tylko trener i uczeń są dobrzy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 96 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 978
gosc niema wstydu...

"Jeśli tracisz pieniądze - nic nie tracisz
Jeśli tracisz zdrowie - coś tracisz
Jeśli tracisz spokój - tracisz wszystko".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
tsunami nie komentuje bo po co

co do czarnego pasa to lipa rece porazka zero gardy uderzenia samymi rekami bez reszty ciala kopniecia nie powalaja technika choc jedna kombinacja z mawasem byla ciekawa ale mimo wszystko przecietnie wg mnie za przecietnie jak na czarny pas a juz w ogole na krecenie filmu

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1085
http://video.google.pl/videoplay?docid=8105097104888386550
ci sa calkiem skillowi xD nie chcialbym ich spotkac na zawodach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Muay Thai czy Boks???

Następny temat

Mistrzostwa Polski w judo akademickim - wiosna 2007

WHEY premium