Była gwiazda wrestlingu Jimmy Rave zmarł w wieku 39 lat po amputacji ręki i dwóch nóg z powodu infekcji MRSA (Gronkowiec złocisty). Wiadomość o odejściu Rave'a została podana przez jego agenta. Rave, który tak naprawdę nazywał się James Michael Guffey, przez wiele lat zmagał się z uzależnieniem od narkotyków, co było jednym z powodów jego śmierci.

Jimmy Rave rozpoczął swoją zawodową karierę w wrestlingu w 1999 roku. Podczas jej trwania został dwukrotnym mistrzem National Wrestling Alliance w wadze ciężkiej. Ponadto jego nazwisko pojawiło się w najlepszych programach, takich jak Total Non-Stop Action Wrestling i Ring of Honor, a także w wyprodukowanym przez WWE „Sunday Night Heat”.

Rave wspomniał, że kariera we wrestlingu to jedyna rzecz, którą kiedykolwiek kochał w życiu. W listopadzie 2020 r. zasugerował, że dobiegła ona końca po tym, jak dostał infekcji w jego lewym ramieniu, która wymagała amputacji od łokcia w górę. Następnie gwiazda została zmuszona do amputacji obu nóg. Rave w październiku napisał na Twitterze, że ma problemy z chodzeniem, co skłoniło go do szukania pomocy u chirurga.

„Najwyraźniej nadszedł czas, abym się wyjaśnił. W czerwcu ubiegłego roku zacząłem mieć problemy z chodzeniem i poszedłem do mojego chirurga. Ustalił, że mam MRSA w obu nogach i trzeba je natychmiast amputować”.

 

Jimmy Rave zmarł młodo i zdecydowanie za szybko. Cała społeczność wrestlingowa żegna go w mediach społecznościowych…

Komentarze (5)
lordknaga

On tej infekcji dostal od naduzywania dragow przez lata?

0
lodzianin1

Tez mi sie to wydaje mało prawdopodobne

0
rarytas1

Musiał strasznie długo zwlekać z leczeniem żeby doprowadzić do konieczności amputacji. Zgon musiał nastąpić od sepsy. Tak umarł mój przyjaciel koksiarz i narkoman. Miał ranę, od rany sepsę i jest trupem w wieku 39 lat

2
SHHO

Co to za świństwo ten mrsa
Czy takim gronkowcem można się na publicznej slilowni zarazić?

0
gokuson

Możesz się zarazić drogą kropelkową, przez kontakt z zakażonymi przedmiotami. Nawet do 50% populacji jest nosicielem gronkowca złocistego i nie ma żadnych objawów, zazwyczaj ciężko go złapać jak zachowujesz higienę, gość musiał latać z otwartą raną.

0