SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wsad do kosza.

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 30803

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 74
sorki powyżej oksze ma być 17 cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 74
*kosza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39106
Musisz popracować właśnie nad techniką wyskoku. skacz skacz i jeszcze raz skacz, próbuj, jak masz możliwość to nagrywaj siebie potem oglądaj i staraj się eliminować błędy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 400 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9758
jesteś idiotą, skoro ćwiczysz super dunk 3 i jesz glukozamine.
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 74
czemu niby jestem idiota, przecież to trening specjalnie pod ta dyscyplinę. Stawy to się nawet od biegania niszczą, a ile biegasz, organizm się przyzwyczaja, tylko wiadomo wszystko stopniowo, a co do tej glukozaminy to możecie komentować bo to mi polecił wf-ista. tak z głupoty zmierzyłem skok teraz i wylatuje ok 25-27 powyżej kosza (tylko nie wiem na jakiej jest wyskosci ale to ten sam chce ta do 40-45 cm powyżej kosza skakać a potem się zobaczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
kubalakuba trening jest dupowaty i tyle, co to za trening na szybkosc/dynamike gdzie wykonuje sie setki powtorzen w serii?
trening silowy to podstawa, bez tego nie osiagniesz pewnego progu. Mozesz doskonalic szybkosc/dynamike ale z czasem bedzie Cie ograniczac zbyt mala sila.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 74
dzieki o takie rady mi chodzi ;p ale spróbuje zrobić SD (co mnie nie zabije to mnie wzmocni)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
szkoda czasu i stawow, tym bardziej trening plyometryczny bez odpowiedniej sily mija sie z celem
da sie zrobic duzo lepsze efekty mniejszym nakladem pracy, zastanow sie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 74
narazie bede robil to bo nie mam sztangli, a jak kupie sztangle to co mam robic z nie przysiady (a z wyskokiem czy bez???) i co jeszcze ?????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 74
a i jeszcze jedno moge jesc do tego kreatyne albo gajerka co lepsze? (powiem tyle ze juz dlugo cwicze ok 2 lat ale na sucho znaczy sie nic nigdy nie bralem tyle ze pierwszy raz cwicze wyskok)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FESTIWAL ROWEROWY 2005 SZKLARSKA PORĘBA

Następny temat

Przygotowanie do obozu koszykarskiego

WHEY premium