SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wodyn - I need help ;-)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8808

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
A czemu powinienem przerwac, zla rozpiska czy jak? Rozwin prosze swoja mysl, bede madrzejszy na przyszlosc :)
ZAWSZE PRZERYWAJ W RAZIE STAGNACJI. W NAST TYGODNIU TYLKO LEKKI TRENING, NP 60% MAXA 5*5POWT .

Z bieganiem teraz mam problemy :( Musze isc na rezonans magnetyczny bo na usg gucio widac ... WIEC CWICZ NOGI TO SIE WZMOCNIA, I DO CZEGOS BEDA SIE NADAWALY JESZCZE...

A ta nowa rozpiska --> dziekuje, ale czy nadal piorytetem bedzie tu klata??
A NIBY DLACZEGO NIE?? MASZ KLATE PO DNIU ODPOCZYNKU!!!
OD KIEDY TO PRIORYTETY SA W PONIEDZIALKI?
INNA SPRAWA ZE TERAZ MASZ BARDZIEJ UPRZYWILEJOWANA POZYCJE KLATY W TYGODNIU..

TAK NAWIASEM MOWIAC: PONIEDZIALEK TO DZIEN KSIEZYCA/PERSEFONY A CZWARTEK TO DZIEN MARSA. ZGADNIJ KTORE BOSTWO JEST "OD MIESNI" ???

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 515 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12350
Tyle ze ja patrzac na caloksztalt tego treningu i moje cialo nadal robie postepy, zarowno silowo ide w gore jak i wizualnie, wiec nie wiem czy jest juz stagnacja...

Odnosnie nog, problemem sa stawy skokowe i kiepskio rozciagniete nogi

Co do rozpiski i klaty w czw wypada mi sie zgodzic z Toba :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Myslalem ze nie lubisz poprzedniego planu bo ... zalozyles ten oto post..

A co do sily na ktorej Ci nie zalezy, to prorokuje ze bedziesz mial jej wiecej niz inni. Nie chodzi o plan a o predyspozycje...

A co do stawow skokowych... linka juz dawalem.. cwiczenie z umiarem zawsze usprawnia aparat ruchu...

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 515 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12350
Post jest wynikiem paru czynnikow Ale nie dlatego, ze aktualnego planu nie lubie, raczej dlatego ze on sie skonczy a ja nie wiem co dalej, a osoba, ktora mi pomogla nie moze juz pomoc. Dlatego tu napisalem.

Tamten link juz mam w ulubionych, wydrukuje i bede studiowal Dziex.

Do swiat jeszcze pociagne tym planem i po swietach tydzien odpoczynku tak jak napisales (tak?) czy roztrenowanie? I dopiero Twoj plan od nowego roku.

Tylko ze nie wiem czy sprawdzac jakies maxy dla innych cwiczen?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
TYDZIEN PRZERWY OBOWIAZKOWO!!

MAKSOW NIE MUSISZ SPRAWDZAC.

Wystarczy jak wezmiesz ciezar ktorego uzywasz na 8-10 powt(bez zapasu) i przemnozysz przez 1,25. Powinno dac przyblizony wynik... wiecej powt tez ma podobny mnoznik, hehe ..

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 515 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12350
Ok, w takim razie jakie jeszcze info moge podac zeby ulatwic ulozenie dobrego treningu?

Zdjecia potrzebne czy niekonieczie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Myslalem ze trening ulozony...

Po zdjeciach mozna ocenic pare rzeczy ale w Twojej sytuacji raczej niekoniecznie...

Mozesz dodac zdjecia plecow, a za pol roku porownanie zrobic i tyle.
Wtedy mozna tez ocenic co sie slabo rozwija i okreslic priorytety.

W celach porownawczych moglbys nauczyc sie tzw "póz obowiazkowych"..
Poszukaj w podwieszonych tematach w dziale z fotkami..

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
WODYN...jesli o zdjeciach mowa. Temat w fotkach chcialem zalozyc...moge napisac ostrzeżenie, że bedzie ban od Ciebie, jezeli ktos wspomni o blogu, albo, ze mnie nie lubi ? .

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 515 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12350
Trening ulozony a ja nie wiem jakie cwiczenia danego dnia wybrac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Bene: sprecyzuj!



Koniu: Daj foty i badz kulturalny. Nie podejmuj blogowych dyskusji.

Nie strasz banami itd bo to sciagnie na Ciebie gorsze komentarze "na temat".

No i mnie nie powinienes mieszac. Jak by co to postow pare pokasuje..

Tylko nie prowokuj moderatorow...

Wiesz co?

Zaloz temat tutaj, a ja go za jakis czas przeniose do fotek jesli zechcesz.

Nie pisz nic w poscie oryginalnym. Zrob z tego post o efektach treningu. Dodaj trening i po klopocie.

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SZEŚCIOPAK - ale czy na pewno? ANKIETA !!!

Następny temat

Pytanie o brzuch

WHEY premium