SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Witaminy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 953

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 180 Wiek 47 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 27557
Cześć wiem , że to tylko witaminy ale czy może mi ktoś powiedzieć o jakich porach
najlepiej je brać dla najlepszego efektu

Multiwitaminy - 2 kaps dziennie
omega 3 - 2 kaps dziennie
witamina c - 1 kaps
cynk - 1 kaps
d3 +k2 - 1 kaps dziennie
tribulus - 3 kaps dziennie
ASHWAGANDHA - 1 kaps dziennie
Mag b6 - 2 kaps dziennie
zma - 2 kaps przed snem
lecytyna - 2 kaps dziennie

Tomorrow is Cinco de Mayo are you gonna celebrate?
thx for all answers.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12099 Napisanych postów 160560 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234933
jezeli nie jest Twoj organizm w stanie choroby, czy ktorys z organow nie wykazuje dysfunkcji mysle, ze nie powinno dziac sie nic zlego
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
to się trochę ze sob dubluje, cynk i magnez jest w zma, w multiwitaminach też pewnie je masz.

Nie patrząc czy coś się dubluje czy nie

Multiwitaminy - 2 kaps dziennie jak masz w 1 kapsie wsyztsko to rano jak masz podzielone na witaminy i minerały o rano witaminy na noc mienrały
omega 3 - 2 kaps dziennie do posiłku z tłuszczami
witamina c - 1 kaps rano
cynk - 1 kaps na noc
d3 +k2 - 1 kaps dziennie z tłuszczami moze być razem z omegą
tribulus - 3 kaps dziennie na noc
ASHWAGANDHA - 1 kaps dziennie rano
Mag b6 - 2 kaps dziennie na noc
zma - 2 kaps przed snem tak jak jest napsiane
lecytyna - 2 kaps dziennie do omegi mzoesz dac

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 180 Wiek 47 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 27557
Dzięki za rozpisanie dostałem to wszystko więc tego nie wywalę a jak się dubluje to nie będzie to miało jakiegoś złego wpływu?

Tomorrow is Cinco de Mayo are you gonna celebrate?
thx for all answers.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
będzie miało, magnez w nadmiarze moze przeczyścić, od cynku może głowa boleć, lepiej zrezygnować z cynku i magnezu obecnie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 180 Wiek 47 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 27557
Nie mam takich objaw czyli tylko Cynk i Mag B6 odstawić ?


Zmieniony przez - bahthabahtah w dniu 2019-03-06 19:40:19

Tomorrow is Cinco de Mayo are you gonna celebrate?
thx for all answers.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12099 Napisanych postów 160560 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234933
tak tylko to moze byc problematyczne w obecnej konfiguracji.
ewentualnie pozbyc sie tylko cynku

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 180 Wiek 47 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 27557
Mogę odstawić oba nie ma problemu to jak radzisz ?Odstawić Cynk i Mag b6 czy sam cynk


Zmieniony przez - bahthabahtah w dniu 2019-03-06 20:28:22

Tomorrow is Cinco de Mayo are you gonna celebrate?
thx for all answers.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12099 Napisanych postów 160560 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234933
na start oba odstaw, chyba ze przeliczysz ilosc magnezu w diecie i stwierdzisz ze przyda sie jego dodatek jeszcze

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 180 Wiek 47 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 27557
Ok odstawie oba a czy ten rozpis kiedy je brać jest ok ? czy coś byś zmienił

Tomorrow is Cinco de Mayo are you gonna celebrate?
thx for all answers.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12099 Napisanych postów 160560 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234933
jest ok
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Na razie nie ma, ja też nie miałem od razu problemów, tylko z czasem wyszło, cynk mi się udało przedawkować
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suple w SW dla świeżaka

Następny temat

Beta Alanina

WHEY premium