SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Winstrol - niskie dawki

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16876

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 621 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8806
Ja powiem ci ze keidys bralem takie dawki winsa jakbylem mlody i czulem lekka plus sily dynamika i wytrzymalosc tez za to kocham wino i jest moim ulubionym sokiem radze ci sprobowac samemu bo kazdy jest inny i rozne dawk dzialaja na kazdego inaczej.powdzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 560 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7720
Twierdzisz ze 99% wyczynowych/zawodowych/profesjonalnych sportowcow na swiecie ktorzy osiagneli naturalnie 200% tego co moze przecietny zjadacz chleba, podnoszac poprzeczke jeszcze wyzej poprzez zazywanie saa poszli na łatwizne?

tak mimo wszytsko tak
sterydy z samego zalozenia sa pojsciem na łatwizne

Zmieniony przez - 1pytanie w dniu 2007-01-08 11:46:50

alter ego...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1272 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20063
Panowie oni nie poszli na latwizne tylko doszli do takiego stopnia,pulapu ze nastapil proces stagnacji!Wzieli SAA zeby przebic bariere ktora bez soku jest nieosiagalna!Po to bierzesz koks zeby wlasnie przebic sie przez ten etap,biora zeby byc jeszcze wiekszymi i silniejszymi niz byli!
Jak to ktos kiedys fajnie powiedzial "biore zeby moc trenowac tak ciezko jak nie pozwala nam na to nasze ograniczone cialo"!

Pozdrawiam Mlody!

-Yo,I don't even wanna fight with U man,I'll lay U right where U stand-
>Fotki kumpla(zapraszam)--> http://www.sfd.pl/temat287282-strona2/ 
Zdjecia znajomego(Dr.Arnigiusz) http://www.sfd.pl/Ziombelek_Dr.Arnigiusz_-t326978.html
Fotki znajomego Mr.Lukas--> http://www.sfd.pl/Mr.Lukas!:-_-t406966.html#post6

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3619 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41723
Dokładnie osiągają w pewnym momencie półap gdzie ma się tylko zastój, a po pewnym czasie nawet regresje... dlatego zażywają SAA by wciągać maksimum.
Ale żaden zawodnik nie bierze, śmiesznych dawek tylko na lepszą pompe do treningu. Tak jak elite powiedział, lepiej kup sobie kreatyne.

Promotor zdrowia z fizjoterapią.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 560 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7720
no wiec jak doszli do takiego stopnia gdzie nie mozna juz wiecej no to nie mozna i koniec, wziecie sterydów jest jednak dalszym sposobem pojscia na latwizne (nie o to chodzi ze latwiej im idzie tylko o to ze robia cos do czego naturalnymic srodkami juz nie dojdziesz)
wytlumacze to na przykladzie o co mi chodzi z tym pojsciem na łatwizne (bo sterydy nim jakby nie spojrzec sa)
wiem ze to podejscie idealistyczne ale to jest teoria wiec czytajcie uwaznie:
jeden zawodnik przelewa siodme poty zeby podniesc jakis ciezar i byc zalozmy jedynym czlowiekiem ktory podniosł ciezar x drugi zawodnik tez przelewa 7 poty i osiagnał swoj prog mozliwosci fizycznych ale podniosł ciezar x-5kg a to dlatego ze pierwszy zawodnik ma lepsza genetyke i wtedy zawodnik drugi bierze sterydy i wyciska ciezar x+5kg
i samo wziecie sterydów zawodnika drugiego wzgledem zawodnika pierwszego jest pojsciem na latwizne jakby na to nie spojrzec
przypuscmy teraz druga sytuacje
jeden bierze sterydy bo juz spowszechnialy one w sporcie ( jak to ma miejsce dzisiaj) a drugi przeszczepi sobie genetycznie miesnie dzieki czemu podniesie ciezar 2 x wiekszy od innego zawodnika jest to taki sam przyklad i pojscie na latwizne

sterydy z zalozenia sa pojsciem na latwizne obojetnie w jakim stadium cwiczen jestesmy poniewaz graja nieuczciwie

punkt patrzenia patrzy od punktu siedzenia

alter ego...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 262
Nie wiem już w jakim temacie to wkleic;/...
Moja waga to 90 kg,wzrost 185 cm, a łapka 42, ćwicze juz prawie 3 lata! Chcę wziąść sobie Winstrol w zastrzykach i do tego Dece- Durabolin! Tylko za hooja nie wiem ile i jak często... najlepiej jakby ktoś napisał mi dokładną rozpiskę co, ile i w który dniu brać i kiedy odblok... Z góry dzięki

Pozdro 600

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3786 Napisanych postów 18463 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205633
https://www.sfd.pl/Zanim_zadasz_pytanie-t297513.html 

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 239 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8144
Jaka jest skuteczna dawka winstrolu (tabletki) w celu zwiekszenia masy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 676 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6599
kazdy jest inny jak ci 20mg nic nie da to jestes z***any

LALALALA SPADA MASA LALALLAL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1407 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57154
Jak chcesz zwiekszyc mase to lepiej zastosuj inny srodek.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Enan+Meta+npp+prop+wino

Następny temat

Ostateczna rozpska cyklu do oceny

WHEY premium