SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Winstrol+testa propa+clenbuterol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3183

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1642
Witam wzystkich właśnie zaczynam pierwszy cykl i chcjał bym się zapoznac z opiniami bardziej doświadczonych w tych sprawach.Może na poczatek mam 183cm i 114kg masy mi niebrak.Ktoś mi doradził tak cykl 7tyg winstrol 75mg codziennie a co drugi dzień propa w udo,a po zakonczeniu brac celenbuterol na odblokowanie.Co sadzicie o tym.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1706 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11358
Jak chcesz schudnąć to dieta i aeroby a efekty będą widziane bardzo szybko a nie koks

Zmieniony przez - MikX w dniu 2009-11-30 17:03:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1012 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5533
a jak wbijesz w bara lub w dupe to katastrofa??

wrzuc porzadna ankiete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5383
"celenbuterol" powiadasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1642
podobno w udo mniej boli,ale tego to nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
jak nie umiesz zrobić strzała to wszędzie będzie bolał, dupa najbezpieczniejsze miejsce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1642
a moze teraz cos na temat.czy te połączenie jest dobre i skuteczne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
zależy od wielu czynników
po to wypełniamy ankietę, żeby ocenić co jeszcze poprawić by takie połączenie było skuteczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1642
A wiec jak już pisałem mam 183cm i 114kg więc tłuszczu troche jest no i brzuszek mały,chcjałbym przede wszystkim nabrać trochę kształtów i sylwetki,więcej mięśni a nie tłuszczu.Nie chodzi mi o nie wiem jaka budowę tylko poprawić moją sylwetkę.chce zastosować przez 7tyg winstrol 75mg codziennie,co drugi dzień propa a po cyklu celenbuterol.moja dieta to.1 posilek: bialko plus wegle plus dobry tluszcz, platki owsiane 75g plus maly banan plus 5g rodzynek(wegle), jajecznia 6bialek jaj plus 1cale jajo(bialko ) , 20g orzechow bialko i tluscz.
2 posilek odzywka bialkowa (izobat bialka tylko i wyłącznie) 40g plus 10ml oliwy plus 250ml wody, w szejk erze wymieszac i wypic.
3 posilek (w tedy jak masz przerwe w pracy) 250g piersi z kurczaka/indyka/polędwicy wolowej plus warzywa 100g plus minus, glownie zielone jak Salata ogorek itp. Plus 20ml oliwy z oliwek
4 posilek taki jak 2-gi
5 posilek( sadze ze to przetreningowy po pracy ) taki jak 3-ci plus do tego 70g ryzu ciemne bądź parabolicznego, bez oliwy w tym przypadku.
6 posilek ostatni, 250g ryby plus warzywa 100g
i chcjał bym zapoznac się z opiniami bardziej doświadczonych w tych sprawach czy to dobry cykl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1642
aha trening siłowy co drugi dzień mocny do 1h,a dzień po aerobik i tak na zmiane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1642
czekam i czekam i nic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
daj ankiete to się doczekasz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co myslicie o tym cyklu?

Następny temat

Cykl do rozpiski

WHEY premium