SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Winstrol w tabsach + clenbuterol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2135

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

19

Waga

96

Wzrost

192

Obwód ramienia

40

Obwód klatki

112

Obwód uda

-

Obwód talii

93

Staż na siłowni

3

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

B: 150g W: 450g T:120g

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

0

Opisz swój plan treningowy

P: klata biceps/triceps Wt: nogi/wolne Śr: plecy Czw: barki biceps/triceps Pt: nogi/wolne

Cel cyklu

utrata wody, zbędnego tłuszczu + definicja :)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

endo

Stan zdrowia

100%

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

brak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 313
Witam, ankieta wypełniona. Jestem zainteresowany połączeniem wina w tabsach + clenu. Byłby to mój 1 cykl na "koksach". W wyszukiwarce nie odnalazłem konkretnej odpowiedzi, bo większość zapytań o połączenie tych dwóch "środków" kończyło się kłótniami na forum i szukaniem najlepszego teoretyka. Mam kilka pytań:

1. Czy takie połączenie przyniesie mi przy odpowiedniej diecie zamierzone cele?
2. Co byłoby najlepszym odblokiem? Myślałem o clomidzie 12 tabs.
3. Czy i jaką osłonkę najlepiej brać przy tym cyklu, co myślicie o lacidofil?
4. Co z efektami ubocznymi, czy istnieją duże spadki libido?

Próbowałem kilku termogeników m.in clenburexin, pes alphamine (wersja bez yohimbine), jednak nie przynosiły pożądanych efektów. Jak wiadomo czas wziąć się konkretnie za siebie, bo zbliżają się wakacje - nie, nie jestem sezonowcem!:) Proszę o odpowiedzi!

Zmieniony przez - szkatula w dniu 2014-03-22 20:17:35
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697
dieta leży!!!!

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 313
lodzianin1
dieta leży!!!!


Liczę się z tym, że przy tym cyklu zmiana diety jest obowiązkiem! Jakieś rady?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697
jak ty chciałeś budować tkankę mięśniową z taką podażą białka 1.5 gr/kg?? nawet bez saa sportowyc operują ilością min ok 2gr/kg wino to nie spalacz i brane solo jest słabym rozwiazaniem

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 313
lodzianin1
jak ty chciałeś budować tkankę mięśniową z taką podażą białka 1.5 gr/kg?? nawet bez saa sportowyc operują ilością min ok 2gr/kg wino to nie spalacz i brane solo jest słabym rozwiazaniem



Jak już pisałem liczę się ze zmianą diety. Gdzieś czytałem temat, że przy winie zapotrzebowanie na białko to nawet 3,5 gr/kg. W ankiecie zapisałem aktualną dietę.

Zmieniony przez - szkatula w dniu 2014-03-22 20:27:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697
3 gr kg to max na większe ilości szkoda nerek,ale dalej ci powtarzam wino solo to słaby pomysł na cykl

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 313
lodzianin1
3 gr kg to max na większe ilości szkoda nerek,ale dalej ci powtarzam wino solo to słaby pomysł na cykl



Czego w takim razie szukać/próbować, skoro winstrol + clenbuterol odpada? Z góry dzięki za odpowiedź.

Zmieniony przez - szkatula w dniu 2014-03-22 20:39:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697
ja bym zrobił redu na samym clenie z jakimś termogenikiem na zmianę ,po redu dał testa i na nim zrobił cykl wtedy wyjdziesz na tym najlepiej

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 313
lodzianin1
ja bym zrobił redu na samym clenie z jakimś termogenikiem na zmianę ,po redu dał testa i na nim zrobił cykl wtedy wyjdziesz na tym najlepiej


Standardowo na clenie 2tyg on, 2tyg off? Przed teściem staram się uciekać, bo wiem że teraz z owłosieniem nie mam problemu, ale co będzie po teściu nie wiadomo. Muszę to przemyśleć. Ciekawi mnie jeszcze co z clomidem i tabletkami osłonowymy lacidofil, dałyby radę? Dzięki za pomoc, sog leci.

Zmieniony przez - szkatula w dniu 2014-03-22 20:49:43

Zmieniony przez - szkatula w dniu 2014-03-22 20:50:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697
na żołądek jako osłonka tak,clom po winie to sprawa dyskusyjna po samym clenie zbyteczna po clen to nie saa i nie ma wpływu na osi

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 546 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4232
Dobrze lodzianin1 mowi :) masz prawie tyle samo tluszczy co bialka 2g/1kg minimum :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tesc,co dalej?

Następny temat

problem

WHEY premium