SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wiciskanie zwiekszyć siłe w 6 mieśiecy

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1455

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 742
Witam.
Na dzień dzisiejszy podnosze bardzo mało bo zaledwie 78% masy.
Mój starz treningowy na poważnie wynosi jakieś 0. Niby coś robiłem ale to bardzo rzadko i dosyć mało poważnie ogulnie cwiczyłem wyskok i brzuch no i troche bic.
Nie Mam Ławeczki mam tylko atlas :/
i sie zastanawiam jaki ustawić plan no bo wszedzie pisze że na siłe to tylko i wyłącznie wolne cieżary... wiec jak to jest czy za 6 miesiecy dał bym rade podnosić jakieś 100/110% masy ? cwicząć na atlasie
jesli tak prosze o jakiś przykładowy Plan (na samą klate Chociasz i tric może byc)
Narazie robie wyciskanie siedząć boczne uchwyty Pompki na podwyszszeniu i motylki (wszytko 4-serjie 12-10 pow)
Mój Atlas to zwykły 1 stanowiskowy.
Oczywiscie nie musicie sie meczyć z pisaniem wystarczy link (szykałem ale treningu na klate samym atlasem nie widzałem)

z góry wszytkim dzieki :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 194 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4089
Najpierw poćwicz ORTOGRAFIĘ, a potem dopiero SIŁĘ.

Morza szum, ptaków śpiew i zwyrole pośród drzew!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Nie wiem ile ważysz, ale przez 6 miesięcy to spokojnie można ciskać koło 100% swojej masy. Tylko wtedy na atlasie musiałbyś ciskać ze 120-150% w zależności od typu atlasu. Ogólnie to jednak polecam wolne ciężary....zupełnie inaczej pracują mięśnie...lepiej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy zachowam mase

Następny temat

Konkursy kiedy, gdzie, kto może startowac???

WHEY premium