SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Weekend- nie umiem utrzymac diety :(

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9005

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 75
a taka dentka w ciagu dnia :( juz odstawilam gluten itd..




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 856 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43417
.

Zmieniony przez - Dnatural w dniu 2015-05-21 16:16:08

MÓJ DZIENNIK http://www.sfd.pl/REDUKCJA_Endomorfika-t1064014.html  PODSUMOWANIE str 45

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 75
wyzej :D wez jo :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 75
to jeszcze dwa jak juz taki mix wrzucilam.. # 1 jest tez na czczo , po cwiczeniach




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 75
depresja... doradzcie co robic..moze mam schize juz ( w co watpie, bo widac na zdjeciach jasno - rano i po treningu brzuch kwit, a pozniej w ciagu dnia dentka na maxa ) :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699704
chyba jednak masz schize
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 583 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6088
Proponuje rozpisać dokładnie dietę (co do ilości kcal i makro) i sie jej trzymać kurczowo i zobaczyć jak bedzie z efektami. Jeżeli ich nie bedzie to kombinacja makro+jakies interwały. Na moje oko to problem leży w dietce, moze za duzo węgli? Moze twój organizm gorzej na nie reaguje. Trzeba obadać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 856 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43417
jak dla mnie estetyczna sylwetka. Tłuszczu wcale nie ma dużo(chociaż dla nas samych jest zawsze jest za dużo ) Schize masz, za dużo oczekujesz/wymagasz od siebie ale to dobrze Wiele chodzacych na siłownie i różne fitnesy pań marzy o takim ciele. Tak jak pisałem wcześniej jak chcesz jeszcze bardziej zejsć z tłuszczu to trzeba by przyjrzeć się treningowi na siłowni i dopracować diete. Jak nie masz aspiracji aby startować to bym zluzował i cieszył się treningami, jedzeniem i życiem bo wszystko z Twoim ciałem OK

MÓJ DZIENNIK http://www.sfd.pl/REDUKCJA_Endomorfika-t1064014.html  PODSUMOWANIE str 45

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699704
spojrzałem na Twoją dietę w dzienniku i jest tam trochę niepotrzebnych śmieci
ale jak nie masz w planach startów na scenie to taka sylwetka jest git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 75
ja kalkulator prowadze sporadycznie, nie mam zbytnio czasu ..chcialam tylko zobaczyc co i jak i w kolko jade tym samym schematem..co wg ciebie wyrzucic? .. dziekuje za wszystkie opinie, nie mam zlej sylwetki, w kolko slysze,ze nie jedna kobieta taka by chciala ..mnie jednak nie satysfakcjonuje, chcialabym np z rok sie sprawdzic na jakis zawodach ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wyliczone makro składniki a redukcja tkanki tluszczowej-kilka kilo

Następny temat

Pomoc przy diecie CKD

WHEY premium