SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wazelina w Pięsci.

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 76276

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Zabójcza pięść

UTWARDZA SIĘ CORAZ WIĘCEJ CHŁOPAKÓW – MÓWIĄ BLOKERSI

Nastolatki wstrzykują sobie w ręce wazelinę. Nowa moda? Raczej śmiertelne niebezpieczeństwo. Po umiejętnym uformowaniu miękka substancja tworzy na ręku coś w rodzaju kastetu. Uderzenie tak utwardzoną pięścią może zabić!
Marcin ma 19 lat. Utwardził swoje pięści wstrzykując sobie pod skórę tę właśnie substancję. Masę ugniatał, nadając jej jednocześnie odpowiedni kształt. Gdy zastygła, stała się twarda jak beton. Na rozprostowanej dłoni jest prawie niewidoczna. Gdy zaciśnie się pięść, stanowi zabójczą broń.
– To taki kastet, który mam zawsze przy sobie – śmieje się chłopak. – Nikt mi go nie odbierze, bo jest głęboko pod skórą. Dzięki niemu pięścią uderzam z siłą kija baseballowego. Jestem niepokonany! Nikt mi nie podskoczy!

ZDANIEM POLICJI
Ten sposób ,,utwardzania” ręki powinien być traktowany raczej jako jednostkowy eksperyment – uważa Witold Laskowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie. – Nie jest to z pewnością ani powszechne, ani odnotowane przez policję jako zjawisko modne. Nie jest wykluczone, że któryś z lubelskich policjantów zetknął się z opisanym sposobem utwardzania sobie dłoni podczas interwencji, jednak nie jest to rejestrowane przez nas zjawisko."

tekst z :http://koziolek.pl/archiwum2.php?id=41250&k=all&ad=06&am=08&ar=2005&szukaj=&PHPSESSID=b 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 91 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2618
Niech sobie w morde tez takie cos "wleje" bo jak ktos mu wy***ie w jape to moze nie zdazyc uzyc swojego "kastetu"
zal...

Let's get ready to Rumble!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 645 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8766
pffffff utwardzanie pięści trzeba mieć silny cios żeby nikt nie podskoczył a nie twardą rękę samą ręką dużo krzywdy sie nie zrobi jeśli nie ma sie odpowiednich podstaw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 694 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16612
A ja się martwiłem, że mi za bardzo kostki urosły od normalnego treningu.
1

zdrówka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 754 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6036
ło kurva pierwszy raz coś takiego słysze i mam nadzieje, że ostatni. Dla mnie to jest taka głupoto że hoho...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Co za kretynizm. Ten kraj schodzi na psy.:/ Nienawidze pieprzonych pasiaków i blokersów. Banda jełopów bez przyszłości. Takich jak oni trzeba łamać od razu i bez litości. Ciekawe na co przyda się takiemu d****owi utwardzona pięść jeśli łokieć wygnie mu się w drugą stronę od balachy. Wzywam wszystkich do sprawdzenia tego! pozbądźmy się elementu z ulic.

Zmieniony przez - vtserafin w dniu 2008-07-01 13:51:38
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 645 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8766
a czy to jakaś zorganizowana akcja co mam łazić ze sztachetą i tępić blokersów,huliganów itp tak
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Byłby to czyn chwalebny i godny odznaczenia.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 244 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1721
a dla mnie to niezły pomysł z tą wazeliną :] a komu sie nie podoba to niech nie komentuje, pytanie do chłopaka który wstawił foty: -to jest juz na stałe? czy po jakimś czasie znika?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
a dla mnie to niezły pomysł z tą wazeliną :] a komu sie nie podoba to niech nie komentuje
A co to w ogóle za odzywka? Towarzystwo wzajemnej adoracji wazeliniarzy co chcą sobie włazić bez wazeliny, a jak ktoś ma inne zdanie to won? Hmmm niech się zastanowię... a może idąc Twoją logiką to ja Cię stąd pogonię?

Zmieniony przez - kopt w dniu 2008-07-01 14:05:57

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NAGRODA DLA KAMIRU!!!

Następny temat

Mike Tyson " legenda boksu zawodowego"

WHEY premium