SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wazelina w Pięsci.

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 76196

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 169 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8656
"Nikt mi go nie odbierze, bo jest głęboko pod skórą. Dzięki niemu pięścią uderzam z siłą kija baseballowego. Jestem niepokonany! Nikt mi nie podskoczy!"

Ale co byście nie powiedzieli, jak widać wazelina dodaje pewności siebie Może nawet za bardzo
Ale serio, pomysł wstrzykiwania sobie tego pod skórę ->

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 645 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8766
tiaa ale temat o piszczelach utwardzanych łyżką i octem też -->
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 151 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5957
skoro da się pod skóre na pięści czemu sobie na ryju nie zrobicie pancerza niedługo po ulicach same terminatory będą chodić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 244 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1721
jeśli mieszkacie na takich osiedlach/dzielnicach że cfaniaczą ci "niedowartościowani" to współczuje, u mnie wiadomo kto jest kto i jaką odgrywa tu role, ale nie zbaczając z tematu, co wam to przeszkadza, jeśli autor tematu to sobie zrobił i sie sprawdza, to dobrze, skoro faktycznie często sie bije to po co ma odczuwać ból, nawet dam mu soga ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 91 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2618
Bol to on bedzie odczuwac ale po kilku latach...wspolczuje <ok>

Let's get ready to Rumble!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
...pozatym nie mozesz dawac SOGow.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 694 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16612
Zostawiając na boku wątpliwą skuteczność takiego "wzmocnienia" mam pytanie do autora - jak z ruchomością stawów dłoni? Wygląda, jakby ograniczało zakres ruchu palców.
1

zdrówka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co do tego to miedzy jedna dłonią w której jest wpuszczone a w drugiej gdzie nie ma ruchy są takie same nie przeszkadza to dla stawów gdyż wazelina porostu dopasowała sie do kształtu dłoni wypełniając luki miedzy kostkami i tworząc na około kostek "pancerz":)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2860 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41203
Sądzę że po jakimś czasie może się to rozkruszyć i będzie problem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 244 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1721
właśnie, jak długo będzie to poprawnie działać? <co?>
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NAGRODA DLA KAMIRU!!!

Następny temat

Mike Tyson " legenda boksu zawodowego"

WHEY premium