SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wazelina w Pięsci.

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 76256

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1388 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3720
czlowieku zmien to forum bo oko w****iasz to jest moja wersja ciekawego napisania czegos 20 osob ci mowilo masz to gowno w dloni to idz ****a do lekarza zeby ci wyjal jak chcesz sobie to wpakowac do dloni to sobie wpakuj wszyscy to maja w ****u tak naprawde bo to ty sam siebie trujesz i twoje zdrowie na nikogo nie wplynie tutaj bo mamy na ciebie wy***ane rozumiesz w koncu ??

Caly Czas zastanawiam sie z czego jest panierka przemka

Spamers Squad A Jak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Panierka-Master Rambaa zakończył dyskusje Amen!

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
4rScorpion napisał: "wariula czy ty jesteś d****em czy tylko udajesz?"


Wariula - napisz, że udajesz

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 96 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 633
nikogo nie udaje i nie jestem te forum jest chyba do pomocy

Urodzony By Przegrać , Żyje By Wygrać =]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3506 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34768
w tym przypadku jest do nakierowania do pomocy. My nakierowalismy Cie na lekarza wiec skoncz juz ten temat.

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 224 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2714
Wariula nie ma co ukrywac,odpowiem na Twoje pytania.

Mozesz miec bole reki,pieczenie,bole stawow,jakas infekcje w przyszlosci gdy material jakim jest wazelina zaczeni sie rozpuszczac itd. poniewaz ludzkie cialo moze rozpuscic takie rzeczy,moze dojsc do zakarzenia i umrzesz albo up****a Ci reke. Mozesz z tym isc do lekarza ale wg mnie lepiej jakbys nie szedl bo jeszcze przezyjesz i bedziesz mial tak samo deb*lne dzieci jak Ty,jesli uda Ci sie przezyc to udaj sie do psychiatry gdyz podejrzewam ze jestes PIer*** a wnioskuje to po Twoim zachowaniu,braku zdolnosci logicznego myslenia i przewidywania przed czyms takim,kazdy normalny czlowiek by tego nie zrobil bo balby sie o swoje zdrowie.
Musze szczeze powiedziec ze dla Ciebie i gatunku ludzkiego byloby lepiej jak umrzesz bezpotomnie bo 2 tak glupi osobnik jak Ty by sie nie urodzil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 307 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1610
Oto konsekwencje : po 4 latach od wstrzyknięcia stracisz czucie w rekach, które następnie zrobią się czarne i odpadną jak stare liście, lekarze opiszą taki przypadek w książkach i posypią się Noble. W pewnym sensie przyczynisz się dla ludzkości, bo nikt już nie będzie chciał się w tak idiotyczny sposób okaleczać. Mam nadzieje że wszystko objaśniłem. Pozdro.

"Si vis pacem, para bellum"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 96 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 633
a jesli np po 3 latach zostanie mi to wyciete ?

Urodzony By Przegrać , Żyje By Wygrać =]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51568 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niestety chcesz uniknac zakarzenie musza ci amputowac reke do kostki a jesli nie zakarzenie przeniesie sie na cala reke a potem to jzu do piachu. Moze jak szybko pobiegniesz do lekaza cos poradzi i wyjdziesz z tego bez amputacji. musku...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 96 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 633
czyli niema opcji bez amputacji?
nawet po 2 latach?

Urodzony By Przegrać , Żyje By Wygrać =]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NAGRODA DLA KAMIRU!!!

Następny temat

Mike Tyson " legenda boksu zawodowego"

WHEY premium