SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wasze rekordowe osiągi, w krótkim czasie

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4012

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 959
5 cm w lapie. watpie.ale mozliwe bo mi masa w 3 michy skoczyla o 15 kg w gore a sila o 35.teraz jest 100(mam 15 lat) ale w lapie 5 cm w 2 miechy to raczej watpie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 170 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14703
w sumie mozeliwe do osiągnięcia. I mam nadzieje ze jest to miesien a nie fat.
Ja z kolei cwicze miesiac i bic mi urósł 3 cm! (jak zaczynalem mialem 29,5cm dokladnie) Mowie powaznie i bez ściemy. Na dodatek zero tłuszczu bo witki mam wysuszone. Glupio sie tak chwalić ale mam chyba dobrą genetyke .

"Kto chce wygrać już jest bliski zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2246 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14918
Zaraz zacznie sie wypisywanie ile komu poszlo w lapie w miesiac...

Co tak malo osob zmienilo awatary na swiateczne? Panowie.

"Jedynym miejscem, gdzie sukces pojawia się szybciej niż wysiłek jest słownik"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30866
Co za śmieszny temat,ma chyba na celu dowartościować autora
Gupio brzmi jak niewiem co,zaraz wpadnie ci tu jakiś koks-sezonowiec co zarzucił se porządny cykl i zdobył 6 cmw miesiąc i 30 kg wiecej na klate
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12266
Hehe po skosie to mi przybylo 10 centymetrów (od lokcia do braku ) jezlei to prawda to musisz miec za***ista genetyke bo mi w 3 miesiace przybylo 0,5 cm...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 94 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1979
LOL a mówi się że 3 cm w ciągu roku to jest bardzo dobry wynik a tu ludzie po miesiącu mają 5-6 cm więcej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 960 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13597
2 cm w łapie, 3 cm w klacie
na treningu domatora w 2,5 miesiąca

Nie wiedzieć i zapytać to wstyd na chwile. Nie wiedzieć i nie zapytać to wstyd na całe życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 389 Wiek 47 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12869
Gdy zaczynałem przygodę z siłownią ,,weszło" mi przez 4 miechy ok. 3 cm w biku. Najszybszy zaś przyrost w łapie zanotowałem po pierwszym użyciu krety (80 tab. 500mb naturella - żadna dawka, zeżarłem w 10 dni) - z 34,5 na 36cm (w ciągu 3 tygodni)oraz po wprowadzeniu ostrego treningu na triceps - z 38 cm na 39,5 (2 tygodnie).Potem było już miernie. Pozdro dla wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30866
Dyzio zauważ,ze na tym forum 75% ludzi ma rewelacyjną genetyke,przynajmniej tak o Sobie piszą tylko ciekawe ile w tym jest prawdy
Najszybszy przyrost jest u każdego zawsze na samym początku i srednio jak zaczynamy przygode z siłką na samym początku łapa idzie góra 1,5-3 cm reszta to bajki.Niewiem wogóle po co taki temat,przeciez na tym polu i tak będą gorować koksy sezonowcy,którzy mogą miec na początku super przyrosty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 269 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2647
Mi kiedyś w 18 dni maxymalny wycisk na klatę wzrósł o 7,5 kg :)

Zobacz i oceń moją siłownię - http://www.sfd.pl/Moja_domowa_siłownia_v2.0-t427777.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

badania krwi, cos nie tak?

Następny temat

pomysly na koszulki

WHEY premium