SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Walka z wyższym przeciwnikiem w "warunkach naturalnych"

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13004

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1400 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6890
Zbić pionka to w toalecie można.

Po raz kolejny zgadzam się co do słowa z nastic. Takich *****i się ignoruje, ale ty masz HONOR, ODWAGĘ i SZACUNEK. Szacunek to trzeba mieć przede wszystkim do siebie i nie dawać się prowokować i niszczyć sobie zdrowia. Odwagą można nazwać kogoś kto wyciąga dzieci z płonącego budynku, albo ratuje kogoś przed powodzią, a nie tego co chodzi i czeka żeby się z kimś potarmosić. Honor byś miał gdybyś chodząc na MT nie wykorzystywał tego na lewo i prawo, bo ktoś się źle spojrzał. Tyle w temacie.

Rób swoje, i nie patrz się na innych!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2595 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24290
rendan -mądre słowa
dobre z tymi szachami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 311
rendan.... odrazu widać że byłeś w klasie mat-fiz miałeś same 5tki i ogólnie nauczyciele chwalili Ciebie i widzieli w Tobie przyszłość astronoma.

Człowieku to sie czuje że typ cie nawidzi i probuje pokazać ze jest lepszy ode Ciebie... ja jestem troszke taką gwiazdeczką, dobre markowe ciuchy, fryzurka, najlepsze dziewczyny w szkole w około a on jest wieśniakiem z zawodówki, zwykłym dnem. I wiem ze ma coś do mnie bo mu sie nie podoba ze mam klase ; ] a jego denerwuje ze on tez chciałby miec w około full dziewczyn i dobrych ziomków. Wiec czekam NA JEGO KROK W MOIM KERUNKU bo kiedys przechodziłem obok niego z kolegą, ja przeszedłem spokojnie a kolega dostał kose (nie nóż xD ). Czekam aż mi zrobic coś takiego to mu roz***ie łeb na miejscu. Tylko co potem %)

a po 2 widze ze nie miales nigdy "akcji" w zyciu i wiedziesz spokojne życie urzędnika który idzie do pracy na 8 godzin wypełni 3 pity wraca wkleja dupsko w fotel i oglada tvn24. i tak na okrągło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2595 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24290
"anonim3232 "- daj se spokój nie daj się prowokować,,,,ty nie musisz bronić żadnego honoru,,olej go jeszcze bardziej będziesz go tym wkurzał pokażesz mu klase że ty nie jesteś takie dno by zara kogo lać

Zmieniony przez - Draciel 3 w dniu 2009-08-23 23:32:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1400 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6890
Nie będę się z Tobą kłócił, bo chyba jeszcze nie dorosłeś do tego, żeby wyjść z podstawówki. Ja g**** wiem o życiu, ale Ty wiesz jeszcze mniej.

Ch** Cie obchodzi jakie miałem oceny, czy mnie chwalili czy nie. To, że się ktoś dobrze uczy to moim zdaniem jest dla niego plus, a nie powód żeby na niego wjeżdżać (nie, ja akurat zbyt dobrze się nie uczę).

Cieszę się bardzo, że masz pieniądze na markowe ciuchy, że potrafisz zdobyć najlepsze dziewczyny, mieć za***istą fryzurkę, a nie chodzisz jak WIEŚNIAK. Nie każdemu w życiu wyszło tak jak Tobie, ale Twój pogląd na życie nie zaprowadzi Cię nigdzie indziej niż do pierdla/poprawczaka albo do szpitala. I g**** Ci da to, że masz klasę.

Rozwal mu głowę, może Cie zamkną to będzie chodził po ulicach jeden idiota mniej.

Bez akcji w życiu też da się funkcjonować, a nie jestem z tych którzy na siłę szukają wrażeń. I wolę wieść spokojne życie niż być takim palantem jak Ty. Pozdrawiam i kończę tą głupią dyskusję.

Rób swoje, i nie patrz się na innych!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6323 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33431
Olo widzisz a nie grzmisz
Temat zamienił się w ciąg polemik i nic nowego autor już z niego nie wyniesie, a zaczynają się podjazdy między forumowiczami.
Anonim jak tak prowokujesz jak na forum to się nie dziwie że cię koleś nie trawi, bo widzę że masz zdecydowanie za duże mniemanie o sobie. Najpierw piszesz że boisz się że będzie czekał na ciebie z kolegami a potem że "on jest wieśniakiem z zawodówki, zwykłym dnem. I wiem ze ma coś do mnie bo mu sie nie podoba ze mam klase ; ] a jego denerwuje ze on tez chciałby miec w około full dziewczyn i dobrych ziomków."
Także idź się z nim na******laj albo daj sobie spokój bo na odległość nikt ci nie pomoże a od gadania sprawy nie załatwisz.

"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym, jej syny. Prawom jej do ostatniej posłuszni godziny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Ale panowie bez wulgarów!

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2595 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24290
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Temat nie prowadzi do niczego innego jak do kłótni a jeszcze zaczynają wszyscy mięsem w siebie rzucać.

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1933 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20224
Stosując się do rady 4rScorpion

Kochana gwiazdeczko myślę, że jesteś nie tylko gwiadeczką w szkole, ale już stałeś się gwiazdeczką tego forum.

ja jestem troszke taką gwiazdeczką, dobre markowe ciuchy, fryzurka, najlepsze dziewczyny w szkole w około a on jest wieśniakiem z zawodówki, zwykłym dnem. I wiem ze ma coś do mnie bo mu sie nie podoba ze mam klase
Klasę czy kasę? I to w dodatku swoją czy rodziców?

Kochana gwizadeczko life is brutal i myślę, ze niedługo się o tym przekoansz.


Zmieniony przez - nastic w dniu 2009-08-23 23:48:10

Ludzie nie karmcie trolli, szczególnie tych dużych. Bo to nienażarte z natury stworzenia.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Przemysława Salety

Następny temat

Shorin ryu

WHEY premium