SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Walka Chris Weidman vs. Vitor Belfort odbędzie się w Las Vegas

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7608

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Ofc ja wiem, że Belfort to potwór zwłaszcza teraz i jest w ch** niebezpieczny głównie w stójce i może posadzić Weidmana, ale jak wszystko idzie po jego myśli.. TO SIĘ NIC NIE ZMIENIŁO GWARANTUJE WAM. Od walki z Sakurabą do walki z Jonesem i teraz jak będzie Belfort dostawał wciry to znów jak p***a będzie w gardę wciągał Weidmana/kładł się na plecach jak z Overeemem albo będzie stał i zbierał wciry w stójce. On z potwora szybko się w cipke zamienia a jak będzie tym razem zobaczymy.

No to w końcu nic się nie zmieniło czy tego nie wiemy? A tak w ogóle to trochę głupio osądzać jego reakcje na ciśnięcie ze strony przeciwnika, po walkach które odbyły się dość dawno

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 554 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7924
Ofc mysle ze Belfort wygra ofc bo bardziej doswiadczony, ofc jesli nadgarstka sobie nie zlamie jak w walce z Sakuraba, ofc bo jal zlamie to bedzie c**** if u know what I mean ofc ale Belfort przez KO ofc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Niestety Steven ma sporo racji - psychika Belforta jest dziwna i niepewna, nawet gdy wszystko gra w jego życiu osobistym. No i obawiam się, że będzie musiał zejść ostro z cyklu. Wolałbym, aby walka się odbyła w Brazylii, hehe. Mimo wszystko 50/50.

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Puar
Ofc ja wiem, że Belfort to potwór zwłaszcza teraz i jest w ch** niebezpieczny głównie w stójce i może posadzić Weidmana, ale jak wszystko idzie po jego myśli.. TO SIĘ NIC NIE ZMIENIŁO GWARANTUJE WAM. Od walki z Sakurabą do walki z Jonesem i teraz jak będzie Belfort dostawał wciry to znów jak p***a będzie w gardę wciągał Weidmana/kładł się na plecach jak z Overeemem albo będzie stał i zbierał wciry w stójce. On z potwora szybko się w cipke zamienia a jak będzie tym razem zobaczymy.

No to w końcu nic się nie zmieniło czy tego nie wiemy? A tak w ogóle to trochę głupio osądzać jego reakcje na ciśnięcie ze strony przeciwnika, po walkach które odbyły się dość dawno


nosz k***a jakie dawno temu? Jones to dawno temu? co robił z Jonesem!? uszkodził mu rękę, że Jones był zmuszony walczyć 1 ręką praktycznie, 99% fighterów by wtedy albo starało się boksować za wszelką cenę albo atakować rękę Jonesa a Vitor to zrobił sobie trolling jakby na PSP w UFC grał i sobie Jonesa w gardę wrzucał co na pewno mieści się w top 10 najgłupszych gameplanów ever. Co było z Overeemem.. stoją stoją aż nagle go zemdliło (może mu duszno było) i się położył (i jeszcze pare takich walk Belfort miał np 1 z Hendersonem w Pride czy z Sakurabą
w jego ostatnich 3 walkach nie było opcji by Belfort pokazał swoje drugie ja, bo kończył szybko przeciwników i nie dostawał wp******u.

Tylko nie piszcie komentarzy po walce ala "Belfort bez teścia, bo walka w USA i dlatego kładł się na mate, bo brak TRT i psychika mu siadła " bo was wyzwę od Januszy

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2014-01-03 20:11:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
a ja coś czuję ,że Belfort wpadnie w trakcie przygotowań coś aka Overeem go skontrolują ,dalej nie czaje jak Sonnen po wpadce na teściu z Andersonem Silvą może jechać legalnie na TRT ,albo Duffe w wieku 27 lat już nawet brał jak miał 25 a Belfort ni ch**a...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
Steven0

Tylko nie piszcie komentarzy po walce ala "Belfort bez teścia, bo walka w USA i dlatego kładł się na mate, bo brak TRT i psychika mu siadła " bo was wyzwę od Januszy



Akurat odstawienie sterydow bardzo na psyche wplywa... To tak samo jak ze wszystkimi psychotropami itp Jak bierzesz czujesz sie niepokonany, a jak odstawisz tracisz pewnosc siebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Ale Steven tego nie wie, bo nie trenuje xD

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
ja bym wolał, żeby w Brazylii walka była, Vitor wyszedł napisgany teściem 50:1 i dali mega walkę niż w USA, ciągłe kontrole i w walce będzie pół żywy po middle kicku lub kolanie na bebech
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2723
xper
a ja coś czuję ,że Belfort wpadnie w trakcie przygotowań coś aka Overeem go skontrolują ,dalej nie czaje jak Sonnen po wpadce na teściu z Andersonem Silvą może jechać legalnie na TRT ,albo Duffe w wieku 27 lat już nawet brał jak miał 25 a Belfort ni ch**a...

Zwykle bardziej czytam niż piszę na forum i tutaj się w pełni zgadzam. Jestem prawie pewien, że to się tak skończy - tj.kontrolą Belforta.
Jednego nie rozumiem (ale ja to się tam nie znam ), że Chris zniszczy Belforta w parterze - na jakiej podstawie tak piszecie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
sava9e
Steven0

Tylko nie piszcie komentarzy po walce ala "Belfort bez teścia, bo walka w USA i dlatego kładł się na mate, bo brak TRT i psychika mu siadła " bo was wyzwę od Januszy



Akurat odstawienie sterydow bardzo na psyche wplywa... To tak samo jak ze wszystkimi psychotropami itp Jak bierzesz czujesz sie niepokonany, a jak odstawisz tracisz pewnosc siebie.


napisał to gościu z Reemem w avatarze
@enediktal a ty jesteś gruby.

btw tj pisałem, właśnie wyszły kursy i Weidman faworytem 1.44 na Weidmana, 2.75 na Belforta na 1 ze stron.

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2014-01-03 22:17:19
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ALMMA FC :)

Następny temat

Anderson Silva – przegląd najważniejszych momentów w karierze

WHEY premium