SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wakacyjny konkurs "Bring Sally Up" wg Viki

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6433

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607783
Kabo pamiętam Policzę jak wrócę z pracy, chyba że uda się zrobić jakąś dłuższą przerwę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12179 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627492
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607783
mam coraz więcej do ogądania, nie nadążam a i tak wiem, że najdłuższe próby jeszcze przede mną

U mine dzis na szybko. Osttanio brak czasu, stąd próba na szybko, w stroju mało sportowym Wyszło tylko 15. Mogłabym tak wisieć drugie tyle, ale dźwignąć tyłka do góry już nie dam rady



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 994 Napisanych postów 1662 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56115
A to w rękawiczkach też można? Jeśli tak to wiem co dzisiaj będę robił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607783
Można
Ja używam ze względu na odciski i dziury w dłoniach Mam aktualnie jedną ranę, która nie chce się zagoić, a zaraz zawody
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Drążek ładnie, muszę i ja spróbować następnym razem w sukience.
A w ogóle Viki wygraj ten konkurs, przestań się cackać z tą bandą amatorów .
Viki do boju.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607783
Paawo mam zepsutą rękę i w pompkach nie dam rady walczyć
A z przysiadami taki problem, że nie mam kiedy ich robić. Dzis mnie tak nogi bola po ostatnich biegach, że jakby mi ktos kazał na trening iśc to bym kijem pogoniła
Za to na brzuszki chyba znalazłam sposób, spróbowałam robic jak Tsu i nawet to idzie Może nie aż tyle, ale duzo więcej niż ostatnio. Tylko technike musze skontrolować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tsu jest trochę kosmitką, choć powiedziała że nie.
Chętnie bym zbadał jak daleko od stawów ma przyczepy i jaki procent włókien. Ale pewno się się zgodzi. I jeszcze obstawiam że układ nerwowy ma szybki jak diabli.
Viki
jakby mi ktos kazał na trening iśc to bym kijem pogoniła

Mam pytanie, idziesz na trening?



Zmieniony przez - paawo w dniu 2018-08-13 14:21:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
paawo
Tsu jest trochę kosmitką, choć powiedziała że nie.
Chętnie bym zbadał jak daleko od stawów ma przyczepy i jaki procent włókien. Ale pewno się się zgodzi. I jeszcze obstawiam że układ nerwowy ma szybki jak diabli.

Brzmi za bardzo inwazyjnie, więc nic z tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607783
paawo
Tsu jest trochę kosmitką, choć powiedziała że nie.
Chętnie bym zbadał jak daleko od stawów ma przyczepy i jaki procent włókien. Ale pewno się się zgodzi. I jeszcze obstawiam że układ nerwowy ma szybki jak diabli.
Viki
jakby mi ktos kazał na trening iśc to bym kijem pogoniła

Mam pytanie, idziesz na trening?




Zmieniony przez - paawo w dniu 2018-08-13 14:21:08


Idę...
poszukać kija

Dziś nogi odpoczywają, ledwo chodzę. Planuje pomęczyć górę wieczorem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki trening dla 45-latka

Następny temat

Wakacyjny konkurs "Bring Sally Up" wg Szajby

WHEY premium