SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wada postawy - porady

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 203

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 147 dni Przeczytanych tematów 275
Witam mam problem z mięśniami z prawej storny. Coś ucieka mi cała obręcz barkowa. To znaczy przez 3 lata skręcałam się w pracy na lewa strona i rotowałam na lewa stronę. Do tego ciężary nosiłam głównie na lewej ręce. Teraz mam bolesności z lewej storny. I dysproporcja zrobiła mi się. Tak jakby lewa strona była bardziej rozbudowana. Jakieś wskazówki jak to wyrównać ?

Tsft

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777733
Zdjęcia brak, ale tak czy inaczej najlepsza opcja to udać się do ogarniętego fizjoterapeuty, który oceni sylwetkę i zobaczy co tak na prawdę się tam wydarzyło.
To jest bardzo częsty problem, że ludzie noszą różne przedmioty niesymetrycznie, plecak czy torbę na jednym ramieniu co może z czasem powodować asymetrię wysokości barków, a to ciągnie za sobą kolejne problemy.

Ale to jest tylko gdybanie co się wydarzyło bo do tego jest potrzebna sensowna analiza sylwetki, a to najlepiej zrobić u fizjoterapeuty.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 147 dni Przeczytanych tematów 275
Zdjęcie

Tsft

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 147 dni Przeczytanych tematów 275
Zdjęcie

Tsft

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 147 dni Przeczytanych tematów 275
2

Tsft

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777733
Widać u Ciebie, że w okolicach obręczy barkowej są różnice wysokości, a dodatkowo widać też różne usytuowanie łopatek. Dlatego warto się udać do fizjoterapeuty.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Niestety, ale pewne czynności dnia codziennego, jak siedzący tryb życia/pracy, wykonywanie większości czynności z użyciem jedynej strony ciała, czy również wady postawy z dzieciństwa będą miały znaczny wpływ na późniejsze nasze zdrowie i funkcjonowanie. Dużą część z nich można jednak zniwelować poprzez odpowiednią pracę ze specjalistą. W Takiej sytuacji sugeruję wybrać się do fizjoterapeuty i regularnie pracować manualnie nad zniwelowaniem przykurczonych mięśni oraz wykonywać ćwiczenia specjalistyczne, które on zaleci.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powrót na siłownię po rwie kulszowej

Następny temat

Wada postawy - porady

WHEY premium