SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W drodze do 100kg- Darioman7

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6239

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
darioman7
Napisałem jakim będę cwiczył planem. Czego oczekujesz? mam każdą serię opisywac, na ile głębokośc był siad?? trening nie jest jakiś rozbudowany, więc wypiski będą podobne co chwile. Na końcu chciałem napisac ile siła poszła. Chcesz, mogę opisywac ciężary w każdej serii. Chociaż przecież ciężar nie jest istotny, nie? jest tylko środkiem do celu=



Chcesz być zabawny, to powiedz coś zabawnego, a nie staraj się być śmieszny na siłę. Zobacz jak wyglądają inne dzienniki TRENINGOWEGO.
Jesz lepiej niż przeciętna osoba, masz długi staż, a "nie wyglądasz na swój staż". Co siada? Technika i metodyka treningu. Jeżeli w miejscu "trening" piszesz po prostu "trening", to znaczy, że coś jest nie tak. Daję sobie ręce uciąć, że 9 na 10 ćwiczeń wykonujesz źle- zobacz jak większość osób skorzystała na wrzucaniu filmów do korekty techniki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41517
Może poprostu nie mam gena do tego sportu. Na treningach daje z siebie ile mogę, tego nie możesz mi zarzucic. Filmy będą w miarę możliwości- zwykle cwiczę sam, nie ma mnie kto nagrywac, a sam się nie będę bawił w ustawianie kamerki itp, bo na trening idę cwiczyc a nie się bawic w kamerowanie i tylko by mnie to rozpraszało

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
darioman7
Może poprostu nie mam gena do tego sportu. Na treningach daje z siebie ile mogę, tego nie możesz mi zarzucic.


Nie powiedziałem, że nie ćwiczysz ciężko- chodzi o to, że każdy ma dobrą techniką, a gdy przychodzi co do czego, to okazuje się, że nikt nie wiedział, że w wyciskaniu żołnierskim trzeba pchać klatką do przodu, chować tricepsy za uchem, że w wiośle są za bardzo pochyleni do góry i dziwią się, że trzeba ciągnąć dosłownie po nodze itp itd. Większość osób też ćwiczy samemu- stawia się telefon obok i kręci tak, żeby coś było widać. Bez większej filozofii, tu nie chodzi o estetykę, a o naukę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41517
Dobra, to ponagrywam coś, może faktycznie nauczę się wielu "drobiazgów"które tak naprawdę mają ogromny wpływ na efektywnośc cwiczenia. Dzieki

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Jesli dobrze pamietam twoje filmiki z wiosła w Tescie Hi-Tec'a to jest troche tych "drobiazgów"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41517
Byc może, dlatego napisałem o tym. Faktycznie, tam nie rozciągałem do końca najszerszych, z tymże z tego co pamiętam było tam 130kg. Ruch nie był jakiś szczególnie krótki, poprostu nie rozciągnięte do końca.

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1030 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16757
Wiosło 95kg x 5 a MC 105 x 5 ?
No co Ty.

DZIENNIK TRENINGOWY:

http://www.sfd.pl/BLOG_KONKURSOWY:_Zabawa_w_stylu_Crossfit_by_Badr-t870693-s12.html


PRACA KONKURSOWA - crossfit dla początkujących:

http://www.sfd.pl/Rozpiska_treningowa_Crossfit__Badr-t865730.html

STRONY INTERNETOWE za małą kasę z adresem xxxx.pl.tl kontakt na PW@

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Nie zwróciłem na to uwagi, ale rzeczywiście- już w pierwszej wypisce jest coś kuriozalnego. Albo zyebałeś wiosło, albo mc. (Albo wszystko na raz )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41517
Ciężary są pozaniżane. Poza tym do martwego ciągu wracam po jakiś 2 latach nie robienia go, najpierw ze względu na ból odcinka lędźwiowego, a następnie (ostatnio)ze względu na połamanie palca, przez co przez dłuższy czas cwiczyłem na 50%, właściwie tylko ruchy wypychające na maszynach+ nogi w miarę możliwości. Chwyt do tej pory nie jest pewny, nie mogę szalec z ciężarami, boje się, że coś się stanie z ręką.


Jeszcze słowo odnośnie treningu. Czuje się trochę obolały, czuc te 3 serie właściwie w każdej partii, głównie w nogach. Cwiczyłem kiedyś HST, ale tam były 2 serie robocze, poza tym różne zakresy powt 15-10-5. I nie było to aż tak odczuwalne. Jedna seria wiecej robi jednak różnicę dosyc dużą. Mięśnie czują jeszcze wczorajszy trening, a jutro kolejny

Zmieniony przez - darioman7 w dniu 2012-08-02 15:52:33

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Czyli 105 kg jest w Twojej sytuacji dużym ciężarem, a 95 kg już nie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan treningowy do opini :)

Następny temat

Wyciskanie sprzed/zza głowy

WHEY premium