SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WSOWL we Wrocławiu

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 28737

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 319 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4115
Pytanie odnosnie tematu. CZy jest tu ktos kto startowal do tej szkoły, albo zna kogos takiego. Interesuja mnie wyniki jakie ktos uzyskał aby tam sie dostać. Konkurencje:
10x10
1000m
50m plywanie
drążęk
Z góry dziękuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 138 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4271
Z checia przyłacze się do pytania. Z chęcią też dowiem sie czegoś o tych konkurenacjach, jakie kto miał wyniki - ale takze jak sie przygotowywał do tych egzaminów (podajcie jakis trening, który mozna by zastosować w domciu)

Do "kibola" - kiedy masz amiar startować do tej szkoły (w tym roku), czy może za rok, jak wygląda twój trening = daj wogóle znać

Mój numer GG: 2502380

FiremaN998

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 319 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4115
czesc Fireman998!!!
znowu sie spotykamy na forum.
Co do mojego treningu to jutro przyniose notatki i ci wszystko dam na tacy.
ogólnie nie wiem czy w tym roku zdarze sie przygotowac, dlatego chcialbym sie dowiedziec jak z moimi wynikami wypadam w porownainu z innymi kolesiami, ktorzy probowali lub juz tam sa.
Bez wzgledu jednak na wyniki mam zamiar sie tam wybrac w tym roku, ale jesli okaze sie ze moge sie osmieszyc to spasuje. A za rok rok bede juz NAJLEPSZY
a tak serio to nie moge znalezc Ciebie na GG. Wiec podaje moj GG 1328495
POZDROWIONKA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42829
kibol to jak sie zdecydujesz wybrac na te egzaminy to zdaj relacje, bo tez mam tam zmair startowac z tym ze najwczesniej za rok a najprawdopodoniej za 2 lata

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 319 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4115
ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 357 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2154
A co to jest za szkoła ta WSOWL?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42829
Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Lądowych

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 357 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2154
Ale to nie jest przypadkiem tak, że dopiero po cywilnych studiach można do niej iść? Napiszzcie jak to jest, bo ja też rozważam naukę w takich placówkach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42829
w tym roku jest pobór, po szkołach ponadgimnazjalnych, za rok tez sie tak planuje, a co dalej to zobaczymy.
po studiach cąły czas mozna sie dostac na roczne studium oficerskie, tylko trzeba dobry kierunek obrać.

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chłopaki nie chce was dołowac ale bez plecaka to nie wiem czy dacie rade, mimo super wyników egzaminów, jestem trepem z 8 letnim stazem i wiem ze co jak co ale do zmechu to trzeba miec niezły żagiel, zreszta do pozostałych szkół tez a zostało ich nie za wiele, ale powodzenia moze zdazy sie cud.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 319 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4115
czy mamy na mysli po prostu......... łapówke
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak zacząć grę w kosza??

Następny temat

KoLeJnOśĆ

WHEY premium