SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WSOWL we Wrocławiu

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 28753

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 138 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4271
wiem,wiem - nie mam zamiaru ćwiczyć tylko przez wakacje - to by była totalna głupota.
- a moglibyscie podac przykładowe ćwiczenia i plan treningowy jakim wy trenujecie

FiremaN998

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 450
tak czytam i czytam..
chcę zdawać do SGSP lub ewentualnie do SAP
(fireman998 wie o co chodzi)
(prz okzji pozdro)
pytanie jak i co ćwiczyć(przykładowy trening)
do SGSP jest tor przeszkód (podeślę później -przewroty, równoważnia, płotki, itp.)
do SAP 1000, 50 i podciąganie

dzięki
pozdrawiam!

"Jeżeli nic nie jest ważniejsze od życia, to życie to jest niewiele warte."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 319 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4115
witam
powiem wam jak ja trenowalem moze sie przyda a wiec poszczegolne konkurencje:
bieganie - ja akurat gralem w piłke wiec tego niie robilem ale moj kolega jechal systemem 10 tygodni dostępnym czesto na SFD w dziale ogolnorozwojowym. Jak juz potrenowal wytrzxymalosc to nastepnie wzielismy sie razem zaszybkosc czyli 5*5, 5*10, 5*15, nastepnie ustawilismy sobie pionki na odleglosc 10 metrow i biegalismy w kolo. Z kumplem to dobra sprawa bo jest rywalizacja i mozna sie np. zalozyc ze kto wygra stawia bronksa oczywiscie bezalkoholowego
drazek - od pazdziernika do marca silownia 3*tydzien a pozniej drazek we drzwiach i w kwietniu codziennie ile sie dalo przez tydzien potem przerwa znowu tydzien i tak na zmiane. W maju i czerwcu 3 razy w tygodniu od 8 powtorzen do 2. Schodzac. 1,5 tygodnia przed egzaminami zupelny luzik nic nie cwiczylem
pływanie - to zaczalem sie uczyc na miesiac przed rano i wieczorem. Wczesniej nie moglem przeplynac 50 metrow. Wiec trenowalem tylko "szybkosc" tzn do wody nurka i dawaj te 50 metrow. bo wiecej nie moge :)
I to wszystko. To jest oczywiscie plan indywidualkny ale mi pomoglo. NP. w pazdzierniku podciagalem sie 0 raza a na egzaminach 15. Wiec postep zauwazalny. i trening skuteczny. pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jakies wrażenia po egzaminach? Jestem 1 pod kreską i mnie trafia, bo PODOBNO(na egzaminach aż wrzało od rooznych plot)14ego września wydali już 84 mundury (przyjęli oficjalnie 80 osoob) a ja siedzę (pooki co)w domu i nic mi nie wiadomo o przyjęciu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kolega miał 3.11 /1000m. wpisano 3.17

Zmieniony przez - jane bond w dniu 2004-09-17 00:31:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5617
a jak jest z tymi kierunkaim na wso bo na stronce zabardzo nie moge znalesc, znaczy sie jakie sa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 77
jest kilka kierunków dowodzenie pododziałami wojsk inżynierskich, obrony powietrznej,artyleri zmechanizowanymi, chemicznymi, łocznoąśi , obrony przeciwlotniczej, logistycznymi to było wszystko na strące ale to zlikwidowali było jeszcze napisane po jakich studiach na jaki kierunek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 93 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 581
Wydzial: Wojsk Zmechanizowanych
Specjalizacja: kierunek: zarządzanie i marketing; specjalność: dowodzenie pododdziałami wojsk zmechanizowanych, dowodzenie pododdziałami wojsk rozpoznawczych.
Wydzial: Inżynierii Wojskowej
Specjalizacja: kierunek: budownictwo; specjalność: budowa dróg i mostów.
Wydzial: Obrony Przeciwlotniczej
Specjalizacja: kierunek: chemia; specjalność: analiza instrumentalna

" Kiedy myślą, że jesteś blisko, bądź daleko.
Kiedy myślą, że jesteś daleko, bądź blisko. " - Sun Tsu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 312 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4086
Witam.
Martwi mnie, że wymagany jest język angielski. Czy możliwe jest dostanie się tam, ze znajomością w stopniu zaawansowanym j. niemieckiego?

MILF Hunter

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 209 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1580
jest taka mozliwosc jesli nie pisałes nowej matury !bo wtedy test z anglika jest na egzaminach wstepnych!pozdrowka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak zacząć grę w kosza??

Następny temat

KoLeJnOśĆ

WHEY premium