SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WSOWL we Wrocławiu

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 28723

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3
witam wszystkich.ja tez startuje do szkoly we wrocławiu.juz jestem po psycho-testach i mam skierowanie na badania lekarskie.ale to nie ich sie obawiam tylko rozmowy kwalifikacyjnej.czy ktos wie jak to wszystko wyglada i jakie sa pytania na tej rozmowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1050 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25636
co było na tych psychotestach?

co do rozmowy kwalifikacyjnej, z tego co gdzieś tam wyczytałem, mogą pojawić się pytania dotyczące tego dlaczego wybrałaś akurat tą szkołę i ten kierunek, jakie sporty uprawiałaś, czy masz np skończony kurs 1 pomocy, czy byłaś na jakimś obozie przetrwania itp. chodzi o dobre zaprezentowanie się, czyli mówić czysto płynnie, zachowywać sie kulturalnie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3
a TY tez sie starasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3799
Aha czyli ty także tam uderzasz ;> Ja niestety za późno się z tym obejrzałem ;/ teraz musze ostro za matme sie brac mam ponad rok wiec mysle ze spokojnie ;d z angolem na szczescie jest git wiec jeden problem z głowy, sprawnosciowka - cwicze ;D a jak tam u Ciebie;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1050 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25636
no ja się staram, ale jeszcze 2,5 roku przede mną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3799
a wiecie jak tam jest? macie jakies ciekawostki, znajomych którzy się tam uczą? wiecie cos czego nie ma na ich stronie;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 215
Witam. Ja również mam zamiar pójść do tejże szkoły. Co do specjalności to pewny nie jestem ale mam jeszcze trochę czasu, żeby coś wybrać:P

PS Klima - jestem w twoim wieku^^

Jeremy Wariner & Marek Plawgo - idole^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1050 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25636
I klasa LO? i jakie tam wyniki sportowe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 215
Tak pierwsza klasa. Jeśli chodzi o wyniki to się nie martwię - od 3 lat trenuje bieganie;) wahadłowego nigdy nie biegłem, podciąganie to teraz tak z 14 zrobię (jeszcze się wzmocnie:P) no i 1000m to dwa lata temu bieganiem 2.57. Później zostałem głównie sprinterem lecz wydaje mi się, że na wytrzymałości dużo nie straciłem.

a jak u Ciebie?

Jeremy Wariner & Marek Plawgo - idole^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3799
a jak z matma i angolem stoicie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak zacząć grę w kosza??

Następny temat

KoLeJnOśĆ

WHEY premium