SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WIELKA PROŚBA -szukam dla chłopaka

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2633

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 329 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8179
bo jara mnie wiecej centów w łapie po to cwicze bez kitu ciezko myslisz w lutym bede mial 20 lat gdybym bral sterydy nie martw sie napewno bym to powiedzial ale nie po to wpier.... 8 posilkow dziennie i zapieprzam na silce zeby jakis typ pie... mi ze biore sterydy i jeszcze jedno po co te wzsystkie dzialy ??? stwórzmy jeden dzial "koks" po co sie bawic w treningi na siłe na mase w diety itd skoro według kolegi nie da sie osiagnac 43 w łapie i 140 kg na klatke bez koksu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 391 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3644
Mnie o to nie pytaj. EOT

"Sympatia jest czesto wzajemna, Antypatia - zawsze!"

...
Napisał(a)
Usunięty przez Fuckmaster za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 391 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3644

"Sympatia jest czesto wzajemna, Antypatia - zawsze!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3062 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29715
****a mać co tu sie dzieje

pozdrawiam, Witek "Onkel" Pomećko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 329 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8179
ahahahhaha smiesnzy jestes poziom co do poziomy testosteronu to tak jest podwyzszony bo biore ZMA by GEE :) moze wisz co to jest jak nie to wejdz na inne forum tam jest opisane i jeszcze jedna sprawa mojej dziewczyny tutaj nie wtracaj w rozmowe bo widze ze juz ci sie troszke pir... w główce i twardy jestes bardzo hahahahhahahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3062 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29715
już widze jak post leci, papapa

pozdrawiam, Witek "Onkel" Pomećko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 391 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3644
"ahahahhaha smiesnzy jestes poziom co do poziomy testosteronu to tak jest podwyzszony bo biore ZMA by GEE" - twoj poziom inteligencji...

"Sympatia jest czesto wzajemna, Antypatia - zawsze!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 329 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8179
przeciesz nawet nie wiezs oco chodzi pozatym idz ze juz na dzial doping bo jestes łają :) widze kolega ma straszne kompleksy bo koksuje i nic mu nie rosnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
i tym oto sposobem Pan ZNIWO dostal bana na 24 h
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
miki nie gadaj z takimi ludzmi bo sam widzisz ze pewnie zrobili sobie test IQ z tvn maja 78 czyli o 1 wiecej niz uposledzeniu umyslowo ludzie i mysla ze są mądrzy.

podaj nam swoj trenig jakim cwiczyles przez osatni okres - kiedy robiles cyk lregenerqacyjny? - jaki masz sprzęt i czas na trening
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak mam ćwiczyć na mase?

Następny temat

PROSZE O POMOC PILNIE

WHEY premium