SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WALCZ, WALCZ, WALCZ!!!! - wszystko o Sztukach Walki

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18723

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
Szkoda Gołoty ale cóż za mało myślał , zero strategii

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2992 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41803
330 tys to bylo minimum gwarantowane.

moim zdaniem zrobil to dla pieniedzy. kiedys (pare lat temu) bylo cos o jego klopotach finansowych nie wiem jak stoi teraz. Bylo dobry mboksere mteraz jest poprostu za stary na te nsport. Adamek go obijal jak chcial choc prawda jest ,ze gdyby andrzej raz go trafil skutecznie bo adamek by fruwal po ringu(sama masa by tu mial znaczenie, by adamek odskoczyl).

chocial jest art na wp.pl ,ze jest kolejnapropozycja dla Andrzeja na ostatnia mega walke
ma to byc trzeci pojedynek z Riddickiem Bowe

Zmieniony przez - maly mis84 w dniu 2009-10-25 18:21:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ile juz tych ostatnich mega walk było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 397 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2806
I ta walka z BOWE jest nie potrzebna czas już zakończyć kariere i dać innym walczyć..nie powiem liczyłem na lepsze przygotowanie endrju

Zmieniony przez - czybit16 w dniu 2009-10-25 18:28:05

"Życie jest zbyt krótkie, aby być małym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 840 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22661
Ja również zawiodłem się na tej walce. Myślałem, że to będzie naprawde ciekawe widowiscko. Dwóch dobrze przygotowanych zawodników - jeden silny, drugi szybki. A co się okazało? Adamek tłukł, gołota się zasłaniał - ot całe widowisko.

Uważam, że walki poprzedzające były ciekawsze

Teraz nie ukrywam, że czekam na walkę Puzianowskiego z Najmanem - ciekawi mnie to bardzo. Tu Mariusz myślę, że przygotuje się dobrze a i Najman musi dać z siebie 110%, żeby mieć szanse
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
gołota dał dupy, walczył tak jakby crea shota przed walką nie wziął żal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2992 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41803
no crea shota i podwojnej porcji bcaa xtra o smaku pomaranczka.
joł

moim zdaniem pudzian zmiecie najmana. Activlab moze drugi konkurs i znowu latwe pytania?

Zmieniony przez - maly mis84 w dniu 2009-10-25 20:05:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1650 Wiek 50 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29299
Byłem za Adamkiem,ale jak Gołota dostawał,a pózniej przegrał,to zrobiło mi sie go naprawde szkoda.....
Co do walki Pudziana,yo mam nadzieje że zmiecie tego pyszałka Najmana.

Trza być twardym, nie miętkim!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
a ja uważam że najman ma większe szanse... możecie go nazywać pyszałkiem - ale pudzian za skromny też nie jest...
co do przygotowania - Mariusz będzie wolniejszy od gołoty... więc może też więcej zbierać;)
a że to kolejna walka o złote g****? oby chociaż walki wprowadzające ciekawe były bo zacznę załować że spać nie chodzę;)

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2992 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41803
Mariusz juz teraz jest szybki i sprawny. Cwiczy przeciez sztuki walki. W niedawnym wywiadze zapowiedzial ,ze schudnia 15 kg by poprawic szybkosc takze mysle, ze bedzie konkret. Moze byc tez tak ,ze to bedzie walka jednego ciosu i tyle
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ActiveLab MUSLI GAINBODY - opinie

Następny temat

Degustacja produktów Activlab w VITALAND!

WHEY premium